کارشناس پلیس راه البرز گفت: بارش برف در جاده کرج - چالوس و یخبندان در ارتفاعات البرز سبب لغزندگی این مسیر شده است.
کد خبر: ۱۰۱۹۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵ 02 January 2022

به گزارش «تابناک البرز» سروان مسعود خانجانی، گفت: به علت بارش برف شب گذشته و یخبندان در ارتفاعات البرز، جاده کرج - چالوس لغزنده شده است، رانندگان با احتیاط در این مسیر رفت وآمد کنند.
کارشناس پلیس راه البرز افزود: با توجه به بارش‌ها، احتمال سقوط سنگ و بهمن در مسیر‌های کوهستانی به ویژه در جاده کرج - چالوس دور از انتظار نیست.
سروان خانجانی گفت: با توجه به این شرایط رانندگان در حاشیه جاده‌های کوهستانی توقف نکنند.
اکنون بارش‌ها در سطح البرز قطع شده، اما به علت بارش برف شب گذشته و یخبندان جاده‌های کوهستانی لغزنده است که انتظار می‌رود رانندگان از سفر‌های غیر ضروری خودداری کنند.
به گفته کارشناس پلیس راه البرز رعایت فاصله طولی برای جلوگیری از تصادف و عدم تغییر مسیر ناگهانی در محدوه آزادراهی از مواردی است که رانندگان باید رعایت کنند.
اکیپ‌های راهداری در ١۶ پایگاه مستقر دارند که امسال ۱۶۰ نفر از نیرو‌های راهداری شامل نیروی انسانی ثابت، فصلی و پشتیبان در قالب ۱۱ اکیپ راهداری برای خدمات‌رسانی به کاربران جاده‌ای ساماندهی شده‌اند.
۱۱۰ دستگاه ماشین آلات راهداری از جمله ماشین‌های برف‌روبی و نمک‌پاش که همگی تجهیز، شده است در یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه‌های تحت پوشش برف‌روبی وظیفه خدمت‌رسانی به مردم را برعهده دارند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار