کد خبر: ۳۲۱۰۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳ 31 October 2016


رئیس اتحادیه پوشاک کرج با بیان اینکه البسه پاره، مانتوهای توری، جلو پنجره‌ای و جلو باز جمع‌آوری می‌شود، گفت: اگر واحدی اقدام به فروش این نوع از البسه کند، ابتدا جریمه سپس نصب پلاکارد و در نهایت پلمب می‌شود.

میراسماعیل صدیق در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج با بیان اینکه برخی از البسه در واحدهای صنفی دارای محدودیت فروش هستند و باید جمع‌آوری شوند، اظهار داشت: البسه پاره، مانتوهای توری، جلو پنجره‌ای و جلو باز باید جمع‌آوری شود.

رئیس اتحادیه پوشاک کرج با اشاره به اینکه این نوع کالاها جمع‌آوری و ضبط می‌شوند، افزود: به این واحدهای صنفی جریمه تعلق می‌گیرد.

صدیق با بیان اینکه برای بار نخست اگر واحدی اقدام به فروش این نوع از البسه کرده باشد، 4 برابر قیمت واقعی اجناس جریمه می‌شود، افزود: در مراحل بعدی نخست نصب پلاکارد و سپس پلمب واحد صنفی است.

وی با اشاره به کالاهای قاچاق، اظهار داشت: واحدهای صنفی به طور قطع فاکتورهای رسمی تهیه کرده و آدرس فروشنده را نزد خود داشته باشند.

صدیق با بیان اینکه کالاهای وارداتی را با برگ سبز وارد کنند، افزود: بازرسان در هنگام بازرسی از واحدهای صنفی فقط به فاکتورهای رسمی رجوع می‌کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار