گروه خودروسازی سایپا در چهارمین نمایشگاه بزرگ خودرو استان البرز در میان تولید کنندگان خودرو داخلی و خارجی با نمایش محصولات متنوع و جدید خود نقش پررنگی در این نمایشگاه داشته و توانسته توجه بازدید کنندگان را به خود معطوف کند.
کد خبر: ۴۵۴۶۶۰
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲ 06 July 2017
به گزارش تابناک : گروه خودروسازی سایپا در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز که با حضور خودروسازان داخلی و خارجی برگزار شده با ارائه خودروهای جدید خود توانسته نقشی مهم در این نمایشگاه را به خود اختصاص دهد و بازدید بسیار خوب مردم از غرفه گروه سایپا در این نمایشگاه گویای این موضوع می باشد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از سایپا نیوز، یکی از قسمت های مورد توجه غرفه سایپا در این نمایشگاه مرکز ارتباط با مشتریان گروه خودروسازی سایپا است که همانند دوره های پیشین با حضور پررنگ خود و با هدف ارتباط دوسویه با مشتریان محترم گروه و در جهت توسعه اعتماد مشتریان که از اهداف عالیه سایپا، است در این نمایشگاه فعالیت می کند.
بر اساس این گزارش مرکز ارتباط با مشتریان سایپا به منظور ارتقای رضایت مندی مشتریان و پیگیری مشکلات و خواسته های دارندگان محصولات تولیدی گروه خودروسازی سایپا به ارائه خدمات می پردازد و در مدت زمان فعالیت دوساله خود اقدام های موثر و جدی برای افزایش کیفیت محصولات از طریق انعکاس دیدگاه های مصرف کنندگان به بخش های مربوطه در گروه خودروسازی سایپا انجام داده است و  بازتاب دوساله فعالیت مرکز به گونه ای بوده که مشتریان با اعتماد به قطعیت پیگیری درخواست هایشان، اقدام به حضور در غرفه مرکز ارتباط با مشتریان سایپا در نمایشگاه خودرو البرز کرده اند.
علاوه بر این عرضه خودروهای جدید گروه سایپا در این نمایشگاه و بازدید مستقیم مردم از این محصولات بسیار مورد توجه قرار گرفته و باعث شده غرفه گروه سایپا یکی از پر بازدید ترین غرفه های  نمایشگاه البرز باشد.
گفتنی است چهارمین نمایشگاه بزرگ خودرو البرز از 13 الی 16 تیرماه در محل نمایشگاه دائمی کرج در میدان امام خمینی (ره ) با حضور 13 شرکت داخلی و خارجی خودروساز در 60 غرفه فعالیت دارد و گروه خودروسازی سایپا پذیرای علاقمندان خواهد بود.

منبع : بولتن نیوز 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار