رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج و مشاور اجرایی مدیر کل از برگزاری هشتمین نمایشگاه کتاب و نوشت افزار البرز در شهریورماه سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۴۶۸۰۷۳
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳ 27 July 2017
به گزارش تابناک : مهدی ابدالی با اعلام خبر برگزاری هشتمین نمایشگاه کتاب البرز گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در استان و ارتقای سطح مطالعه در بین تمامی اقشار جامعه هشتمین نمایشگاه کتاب البرز نیمه دوم شهریور ماه جاری برپا خواهد شد.
 
هشتمین نمایشگاه کتاب و نوشت افزار البرز برگزار می شود 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه کتاب فرصتی را برای اهالی فرهنگ و ادب در جهت دسترسی به آخرین تازه های کتاب و استفاده از موضوعات متنوعی که در حوزه نشر تولید شده، فراهم می آورد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج و مشاور اجرایی مدیر کل تاثیر برگزاری نمایشگاه کتاب را در بین شهروندان و علاقمندان فرهنگ و هنر مهم دانست و گفت: خاصیت برگزاری نمایشگاه این است که بازدید کنندگان در یک زمان محدود با تازه های نشر و دنیای کتاب در تمامی زمینه ها به صورت اجمالی و حوزه تخصصی خود آشنا می شوند و راحت تر می توانند کتاب مورد علاقه خود را تهیه کنند.

لازم به ذکر است هشتمین نمایشگاه کتاب و نوشت افزار البرز از ١٩ تا ٢٦ شهریور ماه به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج در محل دائمی نمایشگاه های فرهنگی- هنری البرز واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار می شود.
 
منبع: واحد خبر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: