رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان فردیس:
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردیس گفت: طی بازرسی های انجام شده با همکاری نیروی انتظامی از کارگاه های تولیدی زیورآلات طلا و نقره، یک کارگاه تولید انواع زیورآلات تقلبی در فردیس کشف و ضبط شد.
کد خبر: ۴۷۳۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲ 06 August 2017

اسفندیار قارلقی در گفتگو با خبرنگار تابناک البرز اظهار داشت: این کارگاه انواع قالب تولید زیورآلات تقلبی را در اختیار داشت و آنها را به نام کشور تایلند تولید و به مردم عرضه می کرد.

وی تصریح کرد: مبلغ 495 میلیون ریال ارزش ریالی کالای کشف شده است و پرونده این کارگاه به تعزیرات حکومتی شهرستان ارجاع شده است.

این مسئول از خریداران خواست در صورت خرید طلا، جواهر و زیورآلات از واحد صنفی معتبر و دارای مجوز خریداری کنند و حتما فاکتور خرید دریافت کنند و دقت کنند مشخصات کامل کالا در آن درج شده باشد.

قارلقی اظهار داشت: در قبال فروش هر میزان طلا حتی یک گرم باید به مشتری فاکتور فروش ارائه و مشخصات کامل کالا در فاکتور قید شود.

رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان فردیس گفت: شهروندان از خرید در فضای مجازی خودداری کنند زیرا در فضای مجازی هیچ گونه مجوزی در خصوص خرید و فروش اینترنتی طلا به فروشگاه های مجاز ارائه نشده است.

وی از ساماندهی واحدهای صنفی طلافروشان در آینده نزدیک خبر داد، افزود: بزودی اتحادیه صنف طلا و جواهر فروشان در این شهرستان راه اندازی می شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: