مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان البرز خبر داد
مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان البرز از امکان ثبت نام کلیه داوطلبان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه پیام نور همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری 96 خبر داد.
کد خبر: ۴۷۳۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷ 06 August 2017

اکبر خوشه کار در گفتگو با خبرنگار تابناک البرز اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده و یا حتی مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیز می توانند در رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور که گزنیش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم ) صورت می گیرد، ثبت نام نمایند.

وی مهلت انتخاب رشته کلیه داوطلبان را از 19 لغایت 23 مردادماه اعلام کرد و افزود: داوطلبانی که در کنکور شرکت نکرده اند نیز باید همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و اخذ دفترچه راهنما در رشته های بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی این دانشگاه ثبت نام نمایند.

این مسئول این دانشگاه را به دلیل دارا بودن شیوه های خاص آموزشی و کیفیت مطلوب، منحصر به فرد دانست و گفت: شیوه آموزش ترکیبی دانشگاه پیام نور بهترین فرصت تحصیل را برای شاغلین و افرادی که به هر دلیل نمی توانند در کلاس درس حضور یابند، فراهم می آورد.

خوشه کار ضمن اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه این دانشگاه با تکیه بر سیستم آموزشی ترکیبی شرایط ویژه ای را برای ادامه تحصیل متقاضیان آموزش عالی فراهم کرده است، اظهار داشت: تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو، امکان تحصیل همزمان در دو رشته، آزمون های متمرکز و سراسری، برگزاری آزمون های آنلاین از دیگر مزایای دانشگاه پیام نور است که این دانشگاه را از سایر دانشگاه ها متمایز می کند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان البرز همچنین یادآور شد: داوطلبان و خانواده های محترم آنها در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی یا ثبت نام میتوانند با مراجعه حضوری به یکی از 6مرکز کرج- هشتگرد- ماهدشت – اشتهارد – نظرآباد یا طالقان (مرکز دانشگاهی محل پذیرش رشته مورد تقاضا) اقدام لازم را بعمل آورند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: