مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: من از علی کریمی ناراحت نیستم چون مربیگری سلیقه‌ای است اما حداقل باشگاه حق و حقوق ما را بدهد.
کد خبر: ۴۹۱۸۵۱
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷ 10 September 2017
به گزارش تابناک : هاشم بیک‌زاده در خصوص اینکه ظاهرا در لیست علی کریمی برای نفت تهران قرار ندارد، گفت: من مشکلی از این بابت ندارم و از علی کریمی هم ناراحت  نیستم اما فقط یک نفر تکلیف ما را روشن کند چون تیم‌ها همه بسته شده‌اند و ما سرگردان و بلاتکلیف شدیم.

 

وی افزود: جواب خانواده ما را چه کسی می‌دهد. ای کاش زودتر اطلاع می‌دادند تا تکلیف نقل وانتقالات روشن نمی‌شد و ما می‌توانستیم به تیم دیگری برویم. من از فدراسیون فوتبال می‌خواهم فکری به حال این مسئله کند یا تبصره‌ای برای بازیکنان نفت بگذارد چون وقتی یک مربی بعد از 5 هفته می‌آید و بازیکن را نمی‌خواهد آن بازیکن باید چه کاری انجام دهد؟به نظرم فدراسیون به این اتفاقات ورود کند.

 

مدافع نفت تهران تاکید کرد: مربیگری سلیقه‌ای است و همانطور که یک روز حمید درخشان ما را خواست علی کریمی آمده و اعلام کرده به ما نیاز ندارد ولی حداقل حق و حقوق ما را بدهند تا همه جوره ضرر نکنیم. متاسفانه با این شرایط باید بیرون بنشینیم و تا نیم‌فصل صبر کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد که این موضوع ناراحت کننده است.

 


منبع : فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار