داریوش مهرجویی کارگردان نام‌آشنای کشورمان به عنوان میهمان ویژه در مراسم روز سینما در کرج حضور یافت و گفت: آثار هنری بی‌شماری به کشور عرضه‌شده است.
کد خبر: ۴۹۳۳۳۰
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴ 13 September 2017
به گزارش تابناک : علی خیلدار  در مراسم (روز ملی سینما) از سری برنامه‌های جنبی هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب البرز که شامگاه سه‌شنبه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار شد، بابیان اینکه استان البرز از ظرفیت ویژه‌ای در حوزه فرهنگ و هنر برخوردار است اظهار کرد: این استان هنرمندان بی‌شماری را به جامعه هنری تقدیم کرده است.

وی با تأکید بر لزوم بهره‌مندی از ظرفیت هنرمندان بومی استان البرز، افزود: درصدد هستیم بستر فعالیت‌های هنری بیش از گذشته در استان فراهم شود.

در ادامه محمد نبیونی رئیس شورای شهر کرج بابیان اینکه امیدواریم هرروز شاهد فعالیت‌های فرهنگی و هنری در کلان‌شهر کرج باشیم، خاطرنشان کرد: سرانه‌های فرهنگی و هنری در استان البرز نسبت به میانگین کشوری در جایگاه مناسبی قرار ندارد.

وی با تأکید بر اینکه با مجموعه جدید شورای شهر کرج آمادگی لازم برای فعالیت و مساعدت به فعالین عرصه‌های فرهنگ و هنر وجود دارد، تصریح کرد: شعار انسان‌محوری در مدیریت شهر کرج همراه با افزایش سرانه‌های فرهنگی به وقوع خواهد پیوست.

همچنین داریوش مهرجویی کارگردان سینمای ایران ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم، اظهار کرد: همبستگی کاری و عملی خوبی بین فعالان عرصه فرهنگ و هنر البرز دیده می‌شود.

وی بابیان اینکه آثار هنری بی‌شماری به کشور عرضه‌شده است، افزود: امیدواریم این مسیر با موفقیت‌های روزافزون توسط هنرمندان طی شود.

منبع : مهر 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار