با وجود تمام شایعاتی که در قبال آینده ستاره ایرانی به گوش می رسید قهرمان یونان برنامه ای برای از دست دادن بهترین گلزن خود ندارد.
کد خبر: ۵۳۴۸۲۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲ 06 December 2017
به گزارش تابناک : در شرایطی که بحران های مالی و مدیریتی چند صباحی هست اردوی المپیاکوس در آتن را فراگرفته است شایعه ای نقل محافل خبری یونان شده بود مبنی بر این که ممکن است سران باشگاه برای جبران برخی از هزینه ها با پیشنهادی قابل توجه زمینه فروش کریم انصاری فرد بهترین گلزن خود را فراهم کنند اما این خبر با اعلام رسمی باشگاه منتفی شد تا ستاره ایرانی همچنان در قهرمان یونان ماندنی شود.
 
رسانه های آتن امروز با انتشار فهرست چهار نفره از ستاره های سرشناس المپیاکوس که اتفاقا یکی دو نفر از آنها رابطه خوبی با انصاری فرد دارند مدعی شدند این چهار نفر با اعلام رسمی سران المپیاکوس در برنامه های تاکتیکی تاکیس لمونیس سرمربی تیم جایی ندارند و باید به دنبال تیمی جدید برای خود باشند و تا آن روز در تمرینات تیم دوم شرکت خواهند کرد.
 
کاپینو، کرسلا، میلیچ و زدیلار چهار بازیکنی هستند که مجبور به ترک اردوی المپیاکوس در زمستان 2018 خواهند بود که از این جمع بنا به نوشته روزنامه های امروز آتن قرار گرفتن دروازه بانی همچون میلیچ در بین نفرات مازاد قهرمان یونانی جای کمی تعجب داشت چون در مقطعی او مرد شماره یک تیم بود.

منبع : روزنو 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار