مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز، گفت: البرز در ایام نوروز با 7 درصد از کل ترددهای ایام تعطیلات نوروز پرتردد ترین و کم تصادف ترین استان کشور بود که اجرای طرح های راه‌سازی در جهت بهبود وضعیت راه‌ها در این امر تاثیر بسزایی داشته است
کد خبر: ۵۸۹۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹ 12 April 2018

به گزارش تابناک : تقی رضایی با اشاره به اینکه از 25 اسفند 96 تا 17 فروردین 97 حدود 35 میلیون تردد خودرو در البرز ثبت شده، افزود: 490 میلیون تردد در کل کشور ثبت شده است که از این میزان بیشترین تردد شامل 35 میلیون و 7 درصد ترددها به استان البرز تعلق دارد.

وی ادامه داد: بر اساس گزارش ارائه شده از فرمانده انتظامی استان، در تعطیلات نوروز امسال علیرغم افزایش تردد خودروها شاهد کاهش 54 درصدی تلفات فوتی سر صحنه تصادف در محورهای البرز بودیم در حالی که این آمار در سطح کشور روند افزایشی داشته است.

رضایی گفت: راه و شهرسازی استان از مدت ها قبل با پیش بینی حجم ترددها درصدد بهسازی راه های استان بوده از این رو با اهتمام ویژه درصدد جذب اعتبارات مصوب در سفر هیات دولت به البرز برآمده و روکش آسفالت محورهای پرتردد مانند کرج-چالوس و اشتهارد- ماهدشت ترمیم و بهسازی شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین نقاط حادثه خیز در راه‌های استان شناسایی شده و با اعتباراتی که از محل سفر رئیس جمهوری به البرز جذب شد در جهت رفع آنها اقدام شد.

وی ابراز امیدواری کرد بتوانیم با محوریت مدیریت استان شاهد عملی‌شدن طرح‌ها و ایده هایی باشیم تا تسهیل عبور و مرور محقق شود.

 

 

منبع : صدای ایران 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار