رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: مقرر شده حداکثر ظرف ۳ هفته آینده در رابطه با افزایش کرایه تاکسی در سال ۹۷ برنامه ریزی شود.
کد خبر: ۵۹۰۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۲ 14 April 2018
به گزارش تابناک : محمد علیخانی گفت: شهرداری تهران هنوز لایحه افزایش کرایه تاکسی در سال ۹۷ را به شورای شهر تهران ارسال نکرده است.
 
وی افزود: با توجه به اینکه وارد سال ۹۷ شده ایم، باید در رابطه با میزان افزایش و یا عدم افزایش کرایه تاکسی در سال ۹۷ برنامه ریزی شود.
 
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به زمان در نظر گرفته شده برای ارسال لایحه افزایش کرایه به شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: مقرر شده حداکثر تا ۳ هفته آینده شهرداری تهران لایحه افزایش کرایه‌ها در سال ۹۷ را به شورای شهر ارسال کند.
 
علیخانی ادامه داد: پس از ارسال لایحه افزایش کرایه‌ها به شورای شهر تهران از سوی شهرداری، لایحه ابتدا در کمیسیون عمران و حمل و نقل بررسی و سپس در صحن علنی شورای شهر تهران به موضوع افزایش کرایه تاکسی رسیدگی خواهد شد.
 
وی با تاکید بر اینکه هر گونه افزایش کرایه تاکسی و یا اتوبوس تا زمان تصویب لایحه از سوی شورای شهر تخلف محسوب می‌شود اظهارکرد: رانندگان تاکسی و اتوبوس‌های خصوصی باید در نظر داشته باشند که هر گونه افزایش کرایه تا زمان مشخص شدن رقم نهایی افزایش کرایه‌ها تخلف محسوب شده و با متخلفان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
 
 
 
 
منبع : میزان 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار