درکرج
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز اعلام کرد که براثر قطع برق ، خدمات دهی 2 جایگاه عرضه سوخت بنزین در کلانشهر کرج متوقف شده است.
کد خبر: ۵۹۱۶۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰ 16 April 2018

به گزارش تابناک البرز٬ سیدجواد حسینی اظهار داشت: درپی بارش سنگین برف و قطع برق در مناطقی از استان البرز، جایگاه های عرضه سوخت عظیمیه و ملاصدرای کرج دچار مشکل خدمات رسانی شدند.


وی ادامه داد: جایگاه عرضه سوخت عظیمیه به دنبال قطعی برق از نیمه شب گذشته تا صبح امروز از برق اضطراری استفاده کرد که ذخیره آن به اتمام رسید.


حسینی گفت: همچنین جایگاه سوخت ملاصدرا کرج براثر قطع برق دچار نقص فنی شده است و به خاطر پیشگیری از حوادث و سلامتی مردم عرضه بنزین تا اطلاع بعدی در این جایگاه انجام نمی شود.


رئیس روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی البرز از رانندگان خواست تا زمان اتصال دوباره برق و رفع مشکل فنی این جایگاه ها برای سوختگیری به دیگر جایگاه های عرضه بنزین کرج مراجعه کنند.


استان البرز دارای 65 جایگاه عرضه سوخت است.


بارش برف سنگین که از شب گذشته در استان البرز آغاز شده و اکنون نیز ادامه دارد، سبب قطع برق در شهرستان های ساوجبلاغ و کرج شده و این قطعی برق اختلالاتی در فعالیت برخی مراکز دولتی و خدماتی به وجود آورده است.


70 تیم شرکت توزیع برق البرز در حال رفع این مشکل هستند.


روزانه 2 میلیون و 700 هزار لیتر بنزین در استان البرز مصرف می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار