مدیرکل امور اقتصادی استانداری البرز از برگزاری نمایشگاه استانی حمایت از تولیدات داخلی در استان خبر داد.
کد خبر: ۶۰۲۶۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲ 08 May 2018

به گزارش تابناک : پرویز زرگر با اعلام این خبر افزود:  در نخستین جلسه حمایت از کالای ایرانی تصمیم بر آن شد تا نمایشگاه استانی حمایت از تولیدات داخلی برگزار شود که زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی با اشاره بر ضرورت فرهنگسازی در مصرف کالای داخلی افزود: در سال حمایت از کالای ایرانی، شناسایی محصولات داخلی به مردم و آگاهی بخشی نسبت به مصرف کالاهای قاچاق و تبعات آن یکی از برنامه های محوری است که باید در دستور کار اصناف و دستور صنوف قرار گیرد. 

زرگر با بیان اینکه رسانه ها در این زمینه نقش مهمی دارند؛ تصریح کرد: فرهنگسازی در جامعه باید بنحوی باشد که مردم بخاطر مصرف کالای ایرانی افتخار کنند و متقابل این امر نیز تولیدکنندگان ما با در نظر گرفتن اصل کیفیت و خدمات پس از فروش ضمن ایجاد رقابت سالم، این اطمینان خاطر را  نیز به مصرف کنندگان خود بدهند.

مدیرکل امور اقتصادی استانداری ادامه داد: باید برندهای تولید داخلی در استان نیز از کانال های اطلاع رسانی به سمع و نظر مردم برسد.

وی در پایان افزود: به همین منظور نیز بزودی نمایشگاه تولیدات داخلی استان را در جهت حمایت از کالا و تولید ایرانی  در استان البرز برگزار خواهیم کرد.

 

 

 

منبع : برنا 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار