در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور که امروز با حضور خانواده های معظم شهدا، مسئولان کشوری و استانی در کانون فرهنگی تربیتی شهید فهمیده کرج برگزار شد، از خیرین و دانش آموزان به منظور ترویج فرهنگ مشارکت در ساخت فضاهای آموزشی و قدردانی به عمل آمد.
کد خبر: ۶۰۵۱۵۰
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹ 13 May 2018

به گزارش تابناک البرز حسن مهرانی مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرز گفت: در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور که امروز با حضور خانواده های معظم شهدا، مسئولان کشوری و استانی در کانون فرهنگی تربیتی شهید فهمیده کرج برگزار شد، از خیرین و دانش آموزان به منظور ترویج فرهنگ مشارکت در ساخت فضاهای آموزشی و قدردانی به عمل آمد.
وی بیان داشت: لوح سپاس و تندیس بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز به ایزد پل خوابی از ناحیه آموزش و پرورش یک کرج ، عباس ابیضی از ناحیه 3 کرج و مجید کرمی، اسماعیل کاظمی و عبدالله جلالی در آموزش آموزش و پرورش ناحیه 4 کرج اهدا شد.
وی اضافه کرد: همچنین سید جلیل کیان و سید حسین میرعباسی از خیرین طالقان و محمد رضا کارگر موقر، سید عباس طباطبایی، حسین حق فلاح ، جمیله جنوش و قنبر علی قره حسنلو از ساوجبلاغ موفق به دریافت لوح سپاس و تندیس شدند.
وی یاد آور شد: از شهرستان نظرآباد نیز خیرین نیک اندیش به نام های کاظم قلم چی، اکبر مهدی مرج، مهدی مقدم و خانواده توکلیان در بیستمین جشنواره خیرین نیک اندیش برتر شناخته شدند.
مهرانی ادامه داد: از 12 دانش آموز البرزی برگزیده جشنواره کشوری دلنوشته تجلیل شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار