مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از فراهم شدن شرایطی برای گذراندن دوران خدمت سربازی قهرمانان در باشگاه مقاومت خبر داد.
کد خبر: ۶۰۵۹۹۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳ 15 May 2018

به گزارش تابناک : امیر غفرانی اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته توسط اداره کل ورزش و جوانان استان و باشگاه مقاومت البرز، شرایطی فراهم شد تا از این پس قهرمانان ورزشی استان دوران خدمت سربازی خود را در تیم‌های ورزشی این باشگاه سپری کنند.
وی افزود: بر این اساس، قهرمانان رشته‌های فوتبال، کشتی، هندبال، تکواندو، موتور سواری و اتومبیلرانی، تیراندازی، فوتسال، والیبال و اسکی می‌توانند به عضویت تیم‌های باشگاه مقاومت البرز در آیند.
غفرانی ادامه داد: جا دارد برای تحقق این مسئله که بدون شک خدمتی بزرگ به جامعه ورزش و قهرمانان استان محسوب می‌شود، از مساعدت و همکاری سردار مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز و اسفندیاری مدیرعامل باشگاه مقاومت و سردار باران چشمه رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم.
وی اضافه کرد: تحقق این مهم باعث می‌شود تا قهرمانان ورزشی استان با دغدغه کمتر و آرامش خیال بیشتری دوران حرفه‌ای ورزش خود را سپری کرده و ضمن دور نماندن از شرایط آمادگی جسمانی، خدمت در لباس مقدس سربازی جمهوری اسلامی را نیز در میادین ورزشی انجام دهند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: ورزشکاران و قهرمانانی که متقاضی استفاده از شرایط مذکور هستند، می‌توانند به اداره کل ورزش و جوانان استان البرز مراجعه نمایند.

 

 

 

منبع : ایسنا 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار