رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج با بیان اینکه مجوز نیروی انتظامی برای پخش زنده جام جهانی در چهار پارک کرج صادر شده بود گفت: اما پس از اخذ مجوز با این موضوع مخالفت شد.
کد خبر: ۶۱۸۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲ 13 June 2018

به گزارش تابناک البرز : اکبر سلیم‌نژاد در جلسه علنی چهارشنبه 23 خرداد شورای شهر کرج گفت: با نزدیک شدن به آغاز جام جهانی فوتبال، پیگیری برای پخش زنده مسابقات در پارک‌های کرج انجام شد و نیروی انتظامی برای مشاهده دست جمعی در چهار پارک موافقت و مجوز صادر کرد.

سلیم‌نژاد با بیان اینکه تمام این اقدامات از طرف بخش خصوصی صورت گرفته بود خاطرنشان کرد: اما پس از اعلام این خبر که مردم کرج می‌توانند مسابقات جام جهانی در دست جمعی مشاهده کنند بیان شد که شورای تامین با این موضوع مخالفت کرده است.

وی ادامه داد: بنده این موضوع را از فرماندار پیگیری کردم که عنوان شد شورای تامین شهرستان چنین مصوبه‌ای نداشته است؛ پس از آن موضوع را از شورای تامین استان جویا شدم اما در شورای تامین استان هم مصوبه‌ای برای این مخالفت وجود نداشت.

این عضو شورای شهر کرج تصریح کرد: از سرپرست شهرداری کرج می‌خواهم کتباً اعلام کند که چه کسی با این موضوع مخالفت کرده است؛ نمی‌شود مجوز صادر شده برای این کار را شفاهاً لغو کرد و این موضوع باید مشخص شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار