جانشین فرمانده انتظامی البرز از دستگیری 3 نفر عوامل آدم ربایی در شهرستان کرج خبرداد.
کد خبر: ۶۵۳۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶ 10 September 2018

،سردار سید جعفر حسینی افزود: در پی اعلام ربوده شدن دختر حدود 20 ساله در کرج، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
وی اضافه کرد: ماموران درتحقیقات خود مطلع شدند که 2 نفر ناشناس با یک دستگاه خودرو پراید، وی را با تهدید از جلوی درب منزل ربوده اند.
حسینی افزود: با توجه به اظهارات دوست فرد ربوده شده به عنوان تنها شاهد حادثه آدم ربایی مبنی بر اینکه دوستش خواستگاری دارد که پدرش با ازدواج آن ها مخالف است، ماموران به خواستگار وی مظنون شدند.
وی خاطرنشان کرد : با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته از محل وقوع جرم ، خودرو مورد نظر شناسایی و پس از استعلام از شماره پلاک خودرو، مالک آن شناسایی و دستگیر شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: متهم دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی اعتراف کرد که با همکاری یک نفر دیگر به درخواست مرد جوانی اقدام به آدم ربایی کرده و فرد ربوده شده را به خانه ای در اطراف کرج انتقال و تحویل آن مرد داده اند.
حسینی گفت:با توجه به اعترافات متهم دستگیر شده و اقدامات اطلاعاتی ماموران در 2 عملیات جداگانه همدست وی و متهم اصلی دستگیر ودختر ربوده شده نیز که نزد وی بود رها و به نزد خانواده اش بازگشت.
وی افزود: متهم در بازجویی های ماموران انگیزه خود را ازاین اقدام ، انتقام از خانواده دختر مورد علاقه اش عنوان کرد.
وی بیان داشت: عوامل این آدم ربایی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار