نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ولی نعمت ما مردم هستند و باید خادمان خوبی برای مردم باشیم و زمینه ای فراهم کنیم که مردم با رفاه و امنیت بیشتر به کسب و کار بپردازند.
کد خبر: ۶۶۳۸۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰ 06 October 2018
 دکتر محمدعلی نجفی در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی که بمناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی برگزار شد، با تبریک هفته نیروی انتظامی به فعالان این عرصه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، افزود: نیروی انتظامی مقتدر مظهر امنیت و اقتدار است.
وی ادامه داد: در استان البرز نیز نیروی انتظامی با حضور مقتدرانه خود امنیت و آرامش را در سایه همراهی و تعامل با سایر دستگاه های البرز فراهم کرده است.
دکتر نجفی گفت: اگرچه ایجاد امنیت وظیفه ای حاکمیتی است ولی در نظام مردم سالار همه باید در کنار یکدیگر باشیم تا رسالت مهم امنیت را برقرار کنیم.
وی افزود: باید فضایی فراهم شود که مردم در نهایت آرامش و بدون نگرانی، سرمایه های مادی و معنوی خود را حفظ کنند.
استاندار البرز اضافه کرد: حرکت و بالندگی در سایه امنیت محقق می شود از این رو حضور ارزشمند نیروی انتظامی در این مسیر، بستر را مهیا می کند.
وی گفت: پلیس مقتدر که ماهرانه و حرفه ای در تمامی صحنه ها حاضر است اکنون به صورت دانش بنیان و با بهره برداری از دانش روز دنیا همراه شده است. 
دکترنجفی افزود: ولی نعمت ما مردم هستند و باید خادمان خوبی برای مردم باشیم و زمینه ای فراهم کنیم که مردم با رفاه و امنیت بیشتر به کسب و کار بپردازند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار