گودینی کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکا برای محاصره جمهوری اسلامی ایران از همه ابزارها بهره برداری میکند.
کد خبر: ۶۷۳۷۴۳
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹ 28 October 2018

کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکا ازهمه ابزارها علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده میکند چرا که می داند ایران قدرتمند و استوار است.

گودینی تصریح کرد: آمریکا به دنبال یک جنگ ترکیبی است که یکی از آنها fatf است.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: fatf  جنگ معاهدات علیه جمهوری اسلامی ایران است و می خواهند با پیوستن ایران به این کنوانسیون، تمام برنامه ها و اهداف غرب را در ایران پیاده سازی کند.

گودینی بیان کرد: آمریکا با این کنوانسیون که یکی از بند های آن مبارزه با تامین مالی تروریسم است به دنبال این اهداف است که بگوید ایران یک ترویسم است و تمام ارگان های نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی را یک تروریسم تلقی کند.

این مدرس دانشگاه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که می فرمایند این معاهدات هیچ سودی برای کشورمان ندارد و برای کشور خطرساز است، افزود: باید به فرامین رهبر معظم انقلاب تکیه کرد هم چنان که در بحث هسته ای هم این توصیه را گوشزد کردند.

وی با اشاره به کلام مقام معظم رهبری افزودند : حضرت آقا فرمودند چرا نمی آیید مبارزه با تروریسم را در داخل کشور تاسیس کنید، چرا مبارزه با پولشویی را در داخل درست نمی کنید.

وی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی طرح fatf را مطالعه کرده است یا خیر افزود: مجلس شورای اسلامی راهبردی عمل نمی کند و متاسفانه بعضی از نمایندگانی که به این کنوانسیون رای مثبت داده اند متن آن را مطالعه نکرده اند.

کارشناس مسائل سیاسی گفت با اشاره به این که این معاهده نوعی خود تحریمی به حساب می آید و دولت خود نیز تحریم می شود، یادآور شد: دشمنان  میدانند که جمهوری اسلامی ایران روز به روز درحال رشد و توسعه و صدور انقلاب اسلامی هست و دشمنی خود را روز به روز بیشتر خواهند کرد.

گودینی افزود :یکی از قدرتها، پیاده روی اربعین حسینی است که سی ملیون جمعیت خودشان را به آن زمین پاک می رسانند و تحریم ها هیچ تاثیری برآنها نمی گذارد.

وی با بیان اینکه آمریکا از پیاده روی اربعین هراس دارد افزود :آمریکا به همه کشورها ی منطقه گفته است کاری کنید که مراسم پیاده روی اربعین برگزار نشود

وی خاطر نشان کرد:  fatf بهانه است اگر آن را قبول کنیم فردا معاهدات دیگری را باید قبول کنیم که به ضرر جمهوری اسلامی است.

کارشناس مسائل سیاسی بابیان اینکه چرا آمریکا اصرار پیوستن جمهوری اسلامی ایران به fatf را دارد افزود: آمریکا می خواهد تمام مبادلات مالی را کنترل کند و اگر قبول کردیم، باید تمام اسناد مالی و مبادلات مالی را در اختیار آمریکا بگذاریم.

گودینی کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اهمیت روشنگری افزود: متاسفانه مسئولین ما درباره fatf با مردم صحبت نکردند و از خطرها و آسیب های این طرح بامردم سخن نگفتند .

وی در پایان خاطر نشان کرد :ما امیدواریم که شورای نگهبان طرح fataf را با دقت بررسی کند و فریب نخورد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار