امام جمعه نظرآباد گفت: شعار مرگ بر آمریکا به یک شعار جهانی تبدیل شده است.
کد خبر: ۶۷۵۶۶۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰ 03 November 2018

حجت‌الاسلام‌ سید سجاد موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان نظرآباد ضمن اشاره به دستاورد های اربعین، اظهار کرد: ایجاد وحدت، دوستی و مودت میان مسلمانان دو کشور ایران‌ و عراق و از همه مهم تر جهانی شدن عشق امام حسین (ع) از جمله این نتایج است.

وی در ادامه به تبلیغات گسترده چندی پیش دشمنان مبنی بر اینکه اربعین امسال حضور مردم کمرنگ خواهد شد اشاره کرد و افزود: در مراسم امسال نه تنها حضور مردم کمتر نشد بلکه نسبت به سال قابل، بسیار گسترده تر و بیشتر بوده است.

امام جمعه نظرآباد با اشاره به فرا رسیدن روز سیزدهم آبان، تصریح کرد: این روز تنها روز دانش آموز نیست بلکه در این رخداد مهم تبعید حضرت امام‌خمینی را داشته ایم و تسخیر لانه جاسوسی و کشتار دانش آموزان به دست شاه ملعون نیز در این روز حادث شده است.

وی با بیان اینکه سیزده آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و پاسخ به دشمنی های مستکبر جهانی یعنی آمریکا است، بیان کرد: این روزها شاهد یاوه گویی های رئیس جمهور این کشور و تهدید بر تحریم های جدید علیه ایران در روز سیزده آبان امسال هستیم که قطعا مردم در این روز جواب این سخنان بیهوده دشمن را خواهند داد.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه در داخل کشور گاهی برخی می پرسند راهپیمایی های سیزدهم آبان‌ یا بیست و دوم بهمن ماه چه فایده ای دارد، ادامه داد: در جواب چنین پرسش ها باید گفت که شعار مرگ بر آمریکا به یک شعار جهانی و شعار همه مردم آزادی خواه جهان تبدیل شده است.

وی ادامه داد: همین شعارها، تجمعات و ایستادگی ها باعث شده که شاهد ذلت آمریکا باشیم به گونه ای که رئیس جمهور این کشور پیشنهاد مذاکره با حزب الله یمن را داده است.

امام جمعه نظرآباد در پایان خاطرنشان کرد: چهل سال از عمر انقلاب میگذرد و در این سال ها به کرات ملت ما توسط دشمنان به خصوص دولت مردان آمریکا تهدید شده اند ولی هر بار نقشه های شوم آنها نقش بر آب شده است و  در این باره رهبری هم بارها تاکید داشته اند که امریکا و دشمنان نمی توانند به ما سیلی بزنند بلکه خود آنها هستند که از ما سیلی خواهند خورد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار