مدیرکل دفتر بانوان و امور خانواده استانداری البرز در حاشیه نشست شورای سیاست‌گذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با توجه به هجمه زیاد دشمن در حوزه زنان و خانواده، دستاورهای انقلاب در چهل سال گذشته اطلاع‌رسانی می‌شود.
کد خبر: ۶۹۱۳۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸ 16 December 2018

مریم اسماعیلی‌فرد با بیان اینکه در بخش گذشته‌نگر تلاش کردیم که بانوان توانمند استان در چهل سال اخیر شناسایی شود اظهار داشت: در مکاتباتی که با دستگاه‌ها صورت گرفت از آنها خواستیم که بانوانی که در حال حاضر در دستگاه‌ها مشغول به‌کار هستند را به ما معرفی کرده و بنا است این بانوان توانمند را معرفی کنیم.

اسماعیلی‌فرد با بیان اینکه این افراد موفق در رسانه‌ها معرفی می‌شوند، تصریح کرد: با توجه به اینکه اولویت ما مخاطبان نسل سوم هستند و رسانه‌ای که این افراد از آن اطلاعات می‌گیرند فضای مجازی است جشنواره فیلم کوتاه موبایلی در استان البرز طراحی شده است.

وی با بیان اینکه در حوزه زنان و خانواده علی‌رغم تاکیدات اعتبارات خاصی از سوی دستگاه‌ها برای آن در نظر گرفته نمی‌شود،گفت: برای رفع این مشکل به این نتیجه رسیدیم که امکانات دستگاه‌ها را با توجه به رویکرد هم‌افزا تجمیع کنیم.

مدیرکل بانوان استانداری البرز با بیان اینکه مصوبه‌ای در ذیل شورای برنامه‌ریزی داشتیم که مربوط به عرضه محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار است، تصریح کرد:با توجه به تاکیدات نماینده ولی‌فقیه در استان البرز مبنی بر توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در استان تلاش می‌کنیم که این بازارچه عرضه محصولات در سال جاری دایر کنیم به گونه‌ای که محل ثابت و افراد مستقر در این بازارچه به صورت سیار باشند تا تعداد زیادی از این بانوان بتوانند محصولات خود را در این بازار بفروشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار