فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: راننده یک دستگاه اتوبوس حین تردد در محور هشتگرد -ساوجبلاغ که دچار نقص فنی شده و برای پنچرگیری خودرو اقدام به تعبیه جک زیر خودرو کرده بود، بر اثر رها شدن جک، جان خود را از دست داد.
کد خبر: ۶۹۹۹۰۲
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱ 06 January 2019

 سرهنگ مهدی فضلی علیشاه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر فوت راننده یک دستگاه اتوبوس در شهرهشتگرد، بلافاصله مأموران کلانتری مرکزی، برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور مأموران در محل مشخص شد لاستیک سمت شاگرد یک دستگاه اتوبوس شهری که در مسیر هشتگرد – ساوجبلاغ در حال تردد بود پنچر شده و راننده که به منظور رفع نقص فنی اقدام به تعبیه جک در زیر اتوبوس و تعویض لاستیک کرده بود به علت شیب جاده، رها شدن ناگهانی جک تعبیه شده و قرار گرفتن دیفرانسیل خودرو بر روی قفسه سینه‌اش جان باخت.

به گفته سرهنگ علیشاه، پیکر بی جان راننده این خودرو به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی به حادثه‌ای دیگر در این شهرستان اشاره و از غرق شدن دو کودک در این حادثه خبر داد.

فضلی علیشاه گفت: در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدن دو کودک در استخر آبی در یکی از روستاهای شهرستان ساوجبلاغ، بلافاصله ماموران کلانتری 16 شهرجدید هشتگرد برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی گفت: پس از حضور ماموران بلافاصله هماهنگی با اورژانس انجام و هر دو کودک به بیمارستان امام جعفر صادق (ع)شهر هشتگرد، منتقل شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به تلاش کادر پزشکی برای نجات این دو کودک، تلاش‌ها بی نتیجه ماند و هر دو کودک جان خود را از دست دادند.

وی افزود: پدر این دو کودک که نگهبان باغ است، در روز حادثه مشغول باغبانی بود که متوجه می‌شود دو فرزندش که در کنار استخر در حال بازی بودند ناگهان به داخل استخر افتاده و غرق می‌شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ در پایان از والدین خواست از کودکان خود به ویژه در مناطق تفریحی و گردشگری که دارای سد، رودخانه و یا استخر است مراقبت بیشتری کنند.  

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار