علی اکبر مختاری از کشف 50 تن کود خارج از شبکه دپو شده در انبارهای غیر مجاز خبر داد و گفت: این کودها ازشخصی که اقدام به خرید بر خلاف ضوابط کود از نوع اوره، اوره پریل، سولفات روی، سوپر فسفات گرانول و گوگرد سولفات نموده و در انبارهای غیر مجاز مخفی کرده بود کشف شد.
کد خبر: ۷۱۶۸۵۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳ 19 February 2019

مختاری با بیان اینکه این اقدام با هوشیاری کارشناسان جهاد کشاورزی و حضور رئیس شعبه چهارم تعزیرات حکومتی و پلیس مبارزه با قاچاق انجام شد افزود: این کودها با هدف حمایتی و با قیمت متعادل باید به مصرف کشاورزان می‌رسید اما خارج از ضوابط قانونی خریداری و در این مکان دپو شده بود.

وی اعلام کرد: این کودها به انبارهای شرکت خدمات حمایتی کشاورزان استان انتقال یافت تا در شبکه مجاز بین کشاورزان توزیع گردد و  پرونده این متهم نیز به شعبه چهارم ارجاع شده است.

قطع سهمیه یکی از شرکت‌های توزیع کننده گاز مایع استان به مدت سه ماه

وی در بخش دیگری اعلام کرد: یکی از شرکت‌های بزرگ گاز خانگی به جهت عرضه خارج از شبکه گاز مایع و مصرف غیر خانگی به قطع سهمیه به مدت سه ماه محکوم شد.

مختاری افزود: این حکم که از سوی شعبه اول تجدید نظر اداره کل تعزیرات البرز صادر شده است.

وی در پایان اعلام کرد: در حال حاضر چهار شرکت گازی در استان البرز مشغول به فعالیت هستند که با توجه به حجم نیاز مصرف گاز خانگی استان حتی یک شرکت نیز برای تامین نیاز استان کافی است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار