سکوی شرقی و غربی ایستگاه متروی صادقیه - گلشهر کرج با حضور رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گشایش یافت.
کد خبر: ۷۲۱۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸ 03 March 2019

فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در حاشیه این آیین اظهارداشت: اجرای این پروژه با هدف افزایش پذیرش مسافر و بالا بردن امنیت مسافران صورت گرفت.
وی ادامه داد: با توجه به حجم بالای سفرها با متروی کرج - تهران در ساعات اولیه صبح و بعد از ظهرها ، ساخت سکوی جدید در گلشهر کرج از نیازها بود.
نوبخت با اشاره به اینکه در ایستگاه کرج بیشترین مسافر را داریم ، بیان داشت: اکنون با بهره برداری از سکوی جدید توقف در 2 سکو خواهیم داشت.
وی ادامه داد: از اوایل مهرماه سال جاری سه رام قطار اکپسرس بین کرج - تهران فعال شده که در برخی ایستگاه ها توقف ندارند.
مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه خط متروی تهران - کرج به خاطر وضعیت خاص و واقع شدن آن بین 2 استان از اهمیت ویژه ای برخوردار است،گفت: تمام هزینه های این خط در تهران تامین می شود که ضرورت دارد مسئولان البرز در این خصوص همکاری کنند.
وی اظهارداشت: در صورت حمایت مسئولان البرز می توان بهره وری این خط را بیشتر کرد.
نوبخت اضافه کرد: اگر ایستگاه هشتگرد به سایر ایستگاه ها اضافه شود و از حمایت مسئولان البرز برخوردار نشویم بهره وری از این خط به خاطرحجم بالای مسافر با مشکل مواجه خواهد شد.
وی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به اینکه اکنون متروی کرج دارای 2 رام قطار است، افزود: در صورتی که این قطار ها در اختیار متروی تهران قرار گیرد می توان به کرج خدمات بهتری ارائه کرد.
وی تاکید کرد: برای نگهداری و امنیت خط پنج مترو تهران- کرج سازمان قطار شهری تهران متحمل هزینه های بالایی می شود که انتظار می رود استان البرز در این بخش کمک کند.
ایستگاه متروی کرج – تهران به طور متوسط روزانه حدود 40 هزار مسافر را جابه جا می کند.

برچسب ها: سکوی گلشهر ، مترو ، البرز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار