شریعتمداری:
وزیر کار گفت: ما اختصاص سهام کارخانه‌ها را به کارگران یک امر ضروری می‌دانیم و آن را مطرح کرده‌ایم.
کد خبر: ۷۳۸۵۵۰
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴ 27 April 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه نشست صمیمی با نخبگان مهارت که در مرکز فنی و حرفه‌ای کرج برگزار شد، در رابطه با افزایش ۵۲ درصدی حق بیمه کارگران ساختمانی اظهار کرد: بیمه کارگران ساختمانی با تکلیف دولت انجام شد و این کارگران تا سال‌های قبل دارای هیچ گونه پرداختی نبودند؛ به همین دلیل دارای بدهی معوق هستند که باید به تدریج نسبت به پرداخت بدهی به دولت اقدام کنند.

وی افزود: این تصمیم در سازمان تامین اجتماعی گرفته شده و ممکن است تجدید نظر صورت بگیرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اختصاص بخشی از سهام کارخانه‌ها به کارگران همان کارخانه‌ها گفت: این قانون سال‌ها پیش به تصویب رسیده و قرار بود تا سقف ۳۳ درصد سهام کارخانه‌ها به کارگران همان کارخانه اختصاص داده شود و این کار در مرکز گسترش مالکیت‌های صنعتی انجام می‌شود که طی این سال‌ها روند تغییر کرد و سهام عدالت جایگزین آن شد.

شریعتمداری ادامه داد: ما اختصاص سهام کارخانه‌ها را به کارگران یک امر ضروری می‌دانیم و آن را مطرح کرده‌ایم تا با قوانین فعلی کشور اجرا شود.

وی در رابطه با اینکه سهام کدام کارخانه‌ها به کارگران داده می‌شود، گفت:در حال حاضر سهام کارخانه‌هایی که خصوصی سازی می‌شوند مد نظر است.

برچسب ها: وزارت کار ، بیمه ، البرز
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
اعضای محترم کمیسیون اقتصادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
اعضای محترم کمیسیون اقتصادی مجلس .... شما که حساب و کتابتان قوی است ، بفرمایید چند صد هزار میلیارد تومان از اموال عمومی طی فرایند فاسد خصوصی سازی و با قوانین و نظارت ناقص شما در کمیسیون اقتصادی مجلس ، به باد رفته است ؟؟!!!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار