مدیر روابط عمومی اداره امور شعب بانک ملی البرز اعلام کرد که با توجه به بخشنامه بانک مرکزی، فعال سازی رمز دوم یک بار مصرف برای کارت های بانکی از جمله کارت بانک ملی ضروری است.
کد خبر: ۷۴۱۷۵۵
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲ 06 May 2019

لیلا مقیمی افزود: بر اساس بخشنامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از ابتدای خرداد ماه امسال انجام تراکنش های غیرحضوری کارت بانک با استفاده از رمز دوم ثابت امکان پذیر نخواهد بود.
وی ادامه داد : این کار به منظور افزایش ضریب امنیت تراکنش ها و نیز به حداقل رساندن تهدیدهای سایبری با هدف حفظ حریم خصوصی مشتریان انجام می شود.
مقیمی گفت: بانک ملی ایران نیز برای نخستین بار در نظام بانکی کشور با طراحی و اجرای اپلیکیشن 60، زمینه انجام آسان این برنامه را فراهم کرده است.
وی بیان داشت: اپلیکیشن 60 بانک ملی ایران به مشتریان این امکان را می دهد که برای هر تراکنش، یک رمز یک بار مصرف اول و دوم دریافت کنندکه این رمز تنها 60 ثانیه اعتبار دارد و پس از آن قابل استفاده نخواهد بود.
مقیمی بیان داشت: با این روش، امکان سوء استفاده از رمز کارت های بانکی وجود نخواهد داشت و امنیت آن تامین خواهد شد.
مدیر روابط عمومی اداره امورشعب بانک ملی استان البرز گفت: کاربران می توانند با مراجعه به سایت این بانک، این اپلیکیشن را دریافت کرده و سپس آن را با مراجعه به دستگاه های خودپرداز، کیوسک، Cashless یا سامانه بام فعال کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار