مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز از توزیع سبد غذایی بین نیازمندان در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
کد خبر: ۷۴۲۱۴۳
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹ 07 May 2019

ناصر چرخساز با اشاره به اینکه طرح همای رحمت در سه بخش باران مهربانی، توزیع سبد غذایی و سفره‌های مهربانی اجرا می‌شود، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر هر سال در ماه مبارک رمضان این طرح را با هدف جذب و شناسایی خیرین برای تهیه سبدهای غذایی و حمایت از افراد زیر پوشش این جمعیت، زنان سرپرست خانوار و بیماران اجرا می‌کند.

وی ادامه داد: جامعه هدف جمعیت هلال احمر استان البرز در جمع آوری کمک‌های، خیرین، موسسات خیریه، اعضا و داوطلبان این جمعیت، اصناف، اتحادیه‌ها و کارخانه‌ها است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز افزود: از جمله برنامه‌های این جمعیت در ماه رمضان برپایی سفره‌های مهربانی است که این سفره‌ها با همکاری خیرین و داوطلبین جمعیت هلال احمر برای اقشار ضعیف و نیازمندان جامعه برپا می‌شود تا آن‌ها در ایام افطار و سحر با غذای گرم اطعام شوند.

چرخساز با اشاره به شیوه توزیع سبدهای غذایی جمعیت هلال احمر استان البرز به نیازمندان اظهار کرد: توزیع کمک‌های این جمعیت بین نیازمندان به صورت بن یا توزیع شبانه و با حفظ کرامت آن‌ها است.

وی تصریح کرد : در بخش باران مهربانی جشن گلریزان به نفع نیازمندان و سایر گروه‌های هدف، با حضور مقامات شهرستانی و استانی، هنرمندان، ورزشکاران، خیرین، بازیگران تئاتر، سینما و تلویزیون و سایر شخصیت‌های اجتماعی برگزار می‌گردد و هر کس به فراخور حال خود کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در جهت اهداف طرح همای رحمت به این سازمان اهدا می نماید.

وی گفت :گروه‌های هدف این سازمان جهت دریافت کمک، بیماران صعب العلاج ، زنان سرپرست خانوار ، خانواده‌های بد سرپرست و بی سرپرست، خانواده ‌ های کم برخوردار حاشیه شهرها و روستاهای دور افتاده، ایتام، معلولین، سالمندان، ازکار افتادگان و خانواده‌های زندانیان است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: خیرین می‌توانند کمک‌های خود را برای اجرای طرح همای رحمت به شماره حساب 5342424221 نزد بانک ملت واریز کنند، همچنین آن‌ها می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود را همچون کالاهای اساسی مثل برنج، روغن، گوشت، خرما و حبوبات را به شعب و یا خانه‌های هلال جمعیت هلال احمر استان البرز در شهرستان‌ها تحویل بدهند. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار