کارشناس کنترل ترافیک فرماندهی پلیس راه البرز گفت: جاده کرج - چالوس فردا دوشنبه با هدف روان سازی ترافیک یک طرفه می شود.
کد خبر: ۷۴۸۶۵۶
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷ 26 May 2019

سروان مسعود خانجانی افزود: بر این اساس، از ساعت 15 روز دوشنبه هفته جاری تا ساعت 24 همان روز تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.وی اضافه کرد: همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 روز دوشنبه ششم خرداد تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود. خانجانی ادامه داد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت فردا دوشنبه در این مسیر ممنوع است ضمن آنکه ممنوعیت تردد موتورسیکلت تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و برعکس ادامه دارد. وی به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند. کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است. خانجانی در ادامه به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در مسیرهای منتهی به مساجد و امامزادگان شاخص در شب‌های قدر اشاره کرد و افزود: این محدودیت‌ها از ساعت ۲۰ آغاز شده و تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.
وی با توصیه به رعایت حقوق عابرین پیاده از موتورسواران خواست به محدوده‌هایی که ورود وسایل نقلیه ممنوع است وارد نشوند.
این مسئول تصریح کرد: با توجه به ایام ضربت خوردن امام علی و شهادت آن حضرت اکثر مردم مشکی‌پوش هستند و از این رو لازم است که رانندگان شب‌ها با توجه بیشتری رانندگی کنند.
وی همچنین اعلام کرد: رانندگان از پارک کردن وسایل نقلیه در مکان‌هایی که موجب اختلال در آمد و شد و انسداد معابر می‌شود خودداری کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار