رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری دو نفر خبر داد که با عنوان مسافر سوار بر خودروها شده، راننده را با سلاح گرم تهدید و خودروها را به سرقت می بردند.
کد خبر: ۷۶۷۵۵۸
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵ 31 July 2019

سرهنگ محمد نادربیگی به دستگیری دو سارق قطعات و لوازم داخل خودرو اشاره کرد و گفت: این سارقان حرفه ای به بیش از ۱۰۰ فقره سرقت اعتراف کرده اند.

وی با بیان اینکه تا کنون ۵۶ مالباخته در این رابطه به پلیس مراجه کرده اند، گفت: ارزش اموال مسروقی بیش از ۱۵۰ میلیون تومان بوده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با تاکید بر اینکه پلاک خودرو متهمان سرقتی بوده است، افزود: این سارقان در شهرهای شمالی نیز سرقت داشته اند.

سرهنگ نادربیگی در بخش دیگری از دستگیری دو نفر که به عنوان مسافر سوار خودروها می شدند خبر داد و گفت: این متهمان سابقه دار با سلاح کمری گرم راننده خودرو را تهدید و خودرو را سرقت می کردند.

وی اضافه کرد: در این پرونده چهار دستگاه خودرو سرقتی پژو ۴۰۵ و پژو پارس از منزل متهمان کشف و ضبط شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در ادامه با اشاره به اینکه دو نفر کیف قاپ و گوشی قاپ دستگیر شده اند، گفت: این دو سارق پشت چراغ قرمز و سر چهارراه با موتور سیکلت اقدام به سرقت می کردند که تاکنون به ۸۰ فقره سرقت اعتراف کرده اند.

سرهنگ نادربیگی در بخش دیگری به دستگیری دو سارق اشاره کرد و افزود: متهمان با خودروی ۲۰۶ به عنوان مسافر کش اقدام به سرقت کرده اند.

وی اضافه کرد: متهمان تا کنون به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کرده اند و ۱۰ نفر مالباخته نیز شناسایی شده است.

رئیس پلیس اگاهی استان البرز در ادامه از دستگیری پنج سارق ABS ماشین های سنگین نیز خبر داد و گفت: متهمان تا کنون به ۱۵۰ فقره سرقت اعتراف کرده اند.

سرهنگ نادربیگی به دستگیری چهار متهم سابقه دار اشاره کرد و گفت: متهمان به ۷۰ فقره سرقت از قطعات و لوازم خودرو اعتراف کرده اند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار