فرماندار نظرآباد گفت: هیچگاه به دنبال جابجایی روسای ادارات نبوده و نیستیم مگر با دیدن بی نظمی در عملکرد آنها، سهل انگاری در عمل به مصوبات جلسات مربوط به اداره خود و...، با هر کس که قصد اختلال در مسیر پیشرفت نظرآبادی که صاحب ۹ هزار فرهنگ و مدنیت است را داشته باشد مقابله خواهیم نمود.
کد خبر: ۷۸۵۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲ 05 October 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ محمدرضا فلاح‌نژاد در جلسه شورای اداری شهرستان نظرآباد که در فرمانداری برگزار شد، با بیان اینکه تمام همت و تلاش بر این است که با اتحاد و همدلی ادامه راه استقلال کشور را بپیماییم اظهار کرد: طبق تاکیدات مقام معظم رهبری باید متحدانه و همگام با هم ادامه راه استقلال و خودکفایی کشور را پیش گرفته و قدم برداریم و به دشمن متجاوزی که چندین دهه است چشم طمع به جمهوری اسلامی ایران را دارد اجازه دخالت در امورات کشورمان را ندهیم.

وی افزود: رئیس جمهور کشورمان در سخنرانی که در سازمان ملل متحد داشتند به این جمله اشاره خاص نمودند که ما ایرانی‌ها از مواضع خود کوتاه نخواهیم آمد و قطعا همه ما ادامه دهنده همین اقتدار خواهیم بود.

این مسئول در ادامه با اشاره بر انسجام مسئولین سطح شهرستان نظرآباد و ارتباط خوبی که ما بین مردم و مسئولین برقرار گشته است بیان کرد: به حمدالله و به لطف شهیدان از همان ابتدای دهه فجر ۹۶ که بر سر مزار شهدای گمنام همه با هم یکدل و منسجم شدیم تاکنون این انسجام وصف‌ناپذیر مابین تمام مسئولین سطح شهرستان وجود داشته است و روسای ادارات، خود را عضوی از یک کل منسجم می‌دانند که هدف اصلی خودکفایی و سرافرازی ایران اسلامی است.

فرماندار نظرآباد یادآور شد: به عقیده بنده هر کدام از ما مسئولین در هر شهرستانی که هستیم باید سعی کنیم مدیریت کاربردی و همه جانبه نگر را در آن شهرستان پیش ببریم که قطع بر یقین آبادانی هر شهر و شهرستانی منجر به آبادانی هر چه بیشتر کشورمان خواهد شد که در همین راستا در شهرستان نظرآباد همواره سعی نموده ایم به امورات زیرساختی، بهبود وضعیت راه‌های دسترسی به شهرستان، تسهیل و رفع موانع تولید کنندگان و ایجاد اشتغال بیشتر ضمن حفظ اشتغال موجود و ... را عملیاتی نماییم.

فلاح نژاد در ادامه تصریح کرد: هیچگاه به دنبال جابجایی روسای ادارات نبوده و نیستیم مگر با دیدن بی نظمی در عملکرد آنها، سهل انگاری در عمل به مصوبات جلسات مربوط به اداره خود و...، با هر کس که قصد اختلال در مسیر پیشرفت نظرآبادی که صاحب ۹هزار فرهنگ و مدنیت است را داشته باشد مقابله خواهیم نمود.

وی در خصوص دستور استاندار البرز مبنی بر اجرا و بهره برداری از پروژه‌های اولویت دار شهرستان‌ها بیان کرد: وارد نیمه دوم سال ۹۸ شدیم و انتخابات را نیز پیش رو داریم که از کلیه مدیران ادارات تقاضا دارم ضمن اعلام بی طرفی، از حال حاضر برای مشارکت حداکثری مردم و همچنین هرکدام به ثمر رساندن دو پروژه اولویت دار حوزه مدیریتی خود و بهره برداری صددرصدی از آن تا دهه فجر را مد نظر قرار داده و بر آن اهتمام کامل و کافی داشته باشید.

فرماندار نظرآباد اضافه کرد: مراسمات ملی و مذهبی و یادواره‌های شهدای گرانقدر نباید آمیخته به کار سیاسی شود و این قبیل مراسمات که همواره با حضور جمع کثیری از مردم شریفمان برگزار شده به چند دستگی کشیده نشود.

گفتنی است در پایان این مراسم نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر از فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در فرمانداری نظرآباد و بخشداری های سطح شهرستان قدردانی به عمل آمد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار