رئیس پلیس فتای استان البرز با اشاره به احتمال جعلی بودن درگاه‌های خرید مورد استفاده گفت: اگر اهل خریدهای اینترنتی هستید بهترین راهکار این است که یک کارت مخصوص با موجودی محدود داشته باشید.
کد خبر: ۷۸۷۶۸۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵ 12 October 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ سرهنگ محمد اقبالی با هشدار به شهروندان هنگام خرید باکارت بانکی از مراکز فروش کالا، اظهار داشت: اگر کاربری به صورت مستمر از دستگاه‌ کارتخوان ، دستگاه خودپرداز و بستر اینترنتی استفاده می‌کند از کارتی که مبالغ زیادی موجودی دارد استفاده نکند و از یک کارت مخصوص برای خرید استفاده کنند.

وی افزود: برای خرید از کارت‌خوان، دستگاه خودپرداز و بستر اینترنتی در کارتی که مخصوص خرید است بیش از 200 هزار تومان موجودی نداشته باشد.

رئیس پلیس فتای استان البرز با بیان اینکه در برداشت غیرمجاز در بستر اینترنت یک رابطه منطقی بین کارت و سرور بانک و رمز اول ودومی که وارد می‌کنید وجود دارد، بیان کرد: اگر کاربری قصد تراکنش در اینترنت را داشت به هر درگاه اینترنتی که مراجعه می‌کند در بار اول اطلاع کارت خود را اشتباه  وارد کند زیرا اگر درگاه اصلی باشد خطا می‌دهد و اگر جعلی باشد اساسا هیچ اطلاعی از مشخصات کارت و رمز ندارد و هیچ پاسخی نمی‌دهد. 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار