رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه بر اساس بررسی‌های انجام شده در زنجیره تولید و کنترل‌ها در حوزه غذایی برخی نقاط ضعف وجود دارد،گفت:نظارت بر تولید مواد غذایی در کشور تشدید شود.
کد خبر: ۷۹۴۵۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵ 05 November 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ سردار غلامرضا جلالی در پاسخ به سئوالی در مورد امنیت و سلامت غذایی در کشور اظهار داشت: موضوع سلامت غذایی برای سلامت مردم کشور بسیار اهمیت دارد.

وی افزود: بر اساس بررسی‌های انجام شده است مشخص شد که در زنجیره تولید و کنترل‌ها در حوره مواد غذایی ضعف‌هایی وجود دارد که ممکن است محصول نهایی که تولید می‌شود و در بازار در اختیار مردم قرار می‌گیرد کیفیت لازم را نداشته باشد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه تولید محصولات کشاورزی با وزارت جهاد و کنترل کیفی آن بر عهده وزارت بهداشت است،بیان کرد: عرضه مواد غذایی در بازارها و بخشی نیز در اختیار شهرداری است.

وی با بیان اینکه مردم باید مطمئن باشند که محصول کشاورزی که در اختیار آنان قرار می‌گیرد از همه نظر دارای استاندارد لازم است،گفت: این محصولات باید از نظر کنترل سموم در مواد غذایی و آنتی بیوتیک در مرغ و گوشت کنترل شود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با اشاره به تاکیدات رهبری معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی دشمن، تصریح کرد: راه افتادن چرخه تولید در شرایط جنگ اقتصادی راه مقابله با دشمن است و اگر چرخه تولید در داخل کشور راه بیفتد رونق اقتصادی محقق و اشتغالزایی ایجاد می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار