ساخت پلاتو‌های ارشاد البرز که به‌دلیل کمبود اعتبارات متوقف شده بود به زودی آغاز می‌شود.
کد خبر: ۷۹۵۰۶۶
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷ 07 November 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز بااشاره به کلنگ‌زنی سه پلاتو تئاتر در محوطه ارشاد البرز در سال۹۷ گفت: محل تأمین اعتبار این پلاتو‌ها از سفر ریاست محترم جمهور به البرز بود که بنا به دلایلی از جمله عدم جانمایی و نقشه مشخص ساخت آن متوقف شده بود.

ناصر مقدم با بیان این‌که در سفر رئیس جمهور جزئیات طرح لحاظ نشده و تنها هفتصد مترمربع زیر بنا برای امور فرهنگی و هنری اختصاص یافته بود، افزود: اردیبهشت سال گذشته باهماهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نقشه‌ای تهیه شد زیر بنا به هزار و پانصد و شصت متر افزایش یافت.

مقدم در ادامه با بیان این‌که برای ادامه پروژه با کمبود اعتبارات مواجه بودیم، گفت: به‌دلیل عدم کسب پروانه پرونده ساخت سه پلاتو مذکور به کمیسیون ماده صد شهرداری کرج ارجاع داده شد.

وی با بیان این‌که نگاه اعضای کمسیون ماده صد نیز نگاه فرهنگی و دلسوزانه است، افزود: کمسیون ماده صد منوط به تأمین پارکینگ برای پلاتو‌های تئاتر جریمه درنظر گرفته شده را لحاظ نخواهد کرد که باتوجه به فضای موجود در محوطه ارشاد مشکل پارکینگ قابل‌حل است.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز درپایان گفت: به محض أخذ اعتبارات از وزارت‌خانه ساخت پلاتو آغاز خواهد شد البته اگر اعتبارات استانی هم کفاف پروژه را بدهد مراحل ساخت و ساز را ادامه خواهیم داد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار