مردم ایران کوچک ‌در محکومیت اقدامات هنجارشکنانه اغتشاشگران و اشرار در حرکتی خودجوش راهپیمایی کردند.
کد خبر: ۷۹۸۹۹۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳ 21 November 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ مردم ایران کوچک کرج در محکومیت اقدامات هنجارشکنانه اغتشاشگران و اشرار در حرکتی خودجوش از میدان شهدا به سمت امامزاده حسن(ع) و سپس به سمت مصلی کرج راهپیمایی کردند.

راهپیمایی‌کنندگان کرجی با سردادن شعارهای "خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، این همه لشکر آمده به‌عشق رهبر آمده، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آمریکا" اقدمات اخیر آشوب‌طلبان را در آتش زدن بانک‌ها و اتوبوس‌ها و منازل و خودروهای مردم و اماکن عمومی محکوم کردند.

مردم فهیم و انقلابی کرج به خیابان‌ها آمدند تا از مواضع مقام معظم رهبری در ارتباط با اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت حمایت کنند و این حضور تجدید عهد با آرمان‌های امام راحل عظیم الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری است.

این اجتماع مردمی به جز کرج در شهرستان فردیس و محمد‌شهر نیز با حضور باشکوه مردم برگزار شد.

پس از اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین توسط دولت که به‌تصویب شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه رسیده بود، رهبر انقلاب در جلسه درس خارج فقه عنوان کردند: "وقتی یک چیزی مصوبه‌ سران کشور هست، آدم باید با چشم خوش‌بینی به او نگاه کند، بنده در این قضیه سررشته ندارم یعنی تخصص این کار را ندارم، گفتم هم به آقایان؛ گفتم من چون نظرات کارشناس‌ها هم در این قضیه‌ بنزین مختلف است،بعضی‌ها آن را لازم و واجب می‌دانند بعضی‌ها مضر می‌دانند، بنابراین من هم که صاحب‌نظر نیستم در این قضایا؛ گفتم من صاحب‌نظر نیستم لکن اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند، من حمایت می‌‌کنم، من این را گفتم، حمایت هم می‌‌کنم. سران قوایند، نشستند با پشتوانه‌ کارشناسی یک تصمیمی برای کشور گرفتند، باید عمل بشود به آن تصمیم."

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار