سپاه امام حسن مجتبی(ع) در قالب بیانیه ای با دعوت از عموم مردم برای حضور در دهمین سالگرد حماسه ۹ دی سال ۸۸ آورده است: حماسه ۹ دی نقشه های استکبار را خنثی کرد.
کد خبر: ۸۰۹۵۱۵
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱ 29 December 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ هم زمان با دهمین سالگرد حماسه ۹ دی۱۳۸۸ سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز به مناسبت سالروز یوم الله ۹دی بیانیه ای صادر کرد.متن این بیانیه به شرح ذیل است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

 اینکه من عرض میکنم روز نُه دی در تاریخ ماندگار است، به خاطر این است. مردم بیدارند؛ شناختن موقعیت، فهمیدن نیاز، حضور در لحظه‌ی مناسب و مورد نیاز؛ این اساس کار است که مؤمن باید این را هم با خود همراه داشته باشد تا بتواند وجودش مؤثر بشود؛ آن کاری را که باید انجام بدهد، بتواند انجام بدهد.«مقام معظم رهبری»

 نهم دی ماه ۸۸ ، برهه‌ای درخشان و ماندگار از امتحان بزرگ امت انقلابی و بابصیرت ایران اسلامی در خنثی کردن نقشه‌های شوم استکبار جهانی بوده است. در واقعه فتنه۸۸ حقد و کینه دشمنان انقلاب به روشنی نمایان گشت.

 قاطبه رسانه‌های استکباری بصورت زنجیره‌ای با اسم رمز «تقلب» هم‌صدا با سران فتنه و با شعارهای پوپولیستی عوام فریبانه و سیاق ملی‌گرایانه متأثر از ادبیات جمعیتی از مغرضان زخم خورده در نظام سیاسی،  فضای ذهنی جامعه را مشوش کرده و با تحرکات اوباش مآبانه  امنیت ملی را نشانه رفتند.

 دهمین سالروز قيام و خروش ملت عاشورايي و بصيرحسيني ايران اسلامي، در حالي فرا مي رسد كه ملت هميشه بيدار و آماده ما همواره برعهد وپيمان خود با ولايت ايستاده اند تا همچون حماسه نه دی ، چشم انحراف فتنه  های جديد را نيز كور كند.

 سپاه استان البرز بر این باور است کمرنگ جلوه دادن حماسه نهم دی ماه از جانب هر کسی و در هر مقام و منصبی، حاکی از دلبستگی و وابستگی فکری و عملی به اربابان خبیث فتنه۸۸  است که همواره در صدد تطهیر خود و برائت سیاسی سران فتنه ، سکوت  را بر سخن ترجیح می‌دهند.

 امت انقلابی ایران می‌داند  همه دشمنی‌های آمریکا نسبت به ایران اسلامی، نتیجه کوتاه شدن دست چپاولگری و غارت امریکا از ذخایر و منابع ایران پس از انقلاب اسلامی است که همواره با لطایف‌الحیل نظام مقدس جمهوری اسلامی را در تنگنای تهدید با تحمیل جنگ و تحریم اقتصادی قرار داده است.

 اکنون که با شنيدن خبرهای خوش دستيابی محققان اين سرزمين به علوم و فنون راهبردي در عرصه هاي مختلف و تسلط شگفتی آور سپاهيان اسلام بر سيستم هاي كنترل وهدايت پهباد فوق مدرن جاسوسي امريكا كه منجر به افتضاح بزرگ سياسی امنيتی شيطان بزرگ در جهان شد و صدها موفقيت و پيروزی غيور مردان وشيرزنان اين سرزمين درعرصه هاي مختلف، بديهی است كه دشمن تاب و تحمل اين همه موفقيت فرزندان اين آب و خاک را نداشته باشد.

 سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ضمن تشكر و سپاس فراوان از حضور آگاهانه ملت در صحنه هاي دفاع از مقدسات ديني و ارزشهاي اسلامي و خنثی كردن اثرات مخرب رسانه هاي مزدور غربی به ویژه در آشوب ها و اغتشاشات ناکام وکور آبان ماه و ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی از اقشار و آحاد مختلف مردم نجیب و فهیم و انقلابی استان البرز برای حضور باشکوه ، پرشور و دشمن شکن در تجمع سراسری مراسم روز یوم الله  ۹دی ماه "تجدید میثاق "امت با ولایت" دعوت به عمل می آورد.

برچسب ها: سپاه ، حماسه 9 دی ، البرز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار