آتش سوزی یک منزل مسکونی در مشکین دشت استان البرز جان یک کودک 4 ساله را گرفت.
کد خبر: ۸۱۰۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹ 31 December 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر مشکین دشت گفت: طی تماس با سامانه ۱۲۵ اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشکین در مورخ ۹۸/۱۰/۹ روز دوشنبه ساعت ۱۲:۴۰ یک مورد حریق منزل مسکونی اعلام‌شد که طی اذعان اطلاع دهندگان یک کودک خردسال حدود ۴ ساله در داخل منزل محبوس گردیده بود .
 
شورگشتی افزود: بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه مرکزی ظرف سه دقیقه و ایستگاه شهرک بعثت در هفت دقیقه با چهار خودرو سنگین و نیمه سنگین به محل اعزام و سریعاً اقدام به ورود به ساختمان دچار طعمه حریق شده نمودند که متاستفانه یک کودک چهار ساله بعلت استنشاق زیاد دود و حرارت بالا فوت شده بود و تحویل عوامل اورژانس برای انتقال به بیمارستان شد.
 
او گفت: یک زن و شوهر نیز در طبقه دوم بر اثر دود بیش از حد محبوس شده بودند که پس از عملیات تهویه و باز کردن درب راه پله که قفل بوده است به محیط امن هدایت ‌و درنهایت نجات یافتند.
 
رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر مشکین دشت با اشاره به اینکه علت اصلی حریق در دست بررسی است افزود: از شهروندان خواستار رعایت نکات ایمنی هستیم و اینکه به هیچ عنوان کودکان خردسال خود را در داخل خانه تنها نگذارند ، تا شاهد این چنین حوادث تلخی نباشیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار