مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از اعتبار ۱۰ هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و راه‌اندازی ۳۸ خط تولید تجهیزات پزشکی و دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد.
کد خبر: ۸۱۹۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸ 01 February 2020

‌به گزارش «تابناک البرز»؛ نادر ثناگو مطلق با اشاره به اختصاص هفت هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی پیام در فاز سلامت  به یک شرکت خصوصی  در حوزه تولید تجهیزات پزشکی و دارویی، خاطرنشان کرد: با انعقاد قرارداد واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی پیام برای سرمایه گذاری  بخش خصوصی در حوزه تجهیزات دارویی و پزشکی، پیش بینی اشتغال زایی برای بیش از ۶۰۰ نفر در مجموعه استان فراهم خواهد شد.

وی افزود: این شرکت با اعتبار بالغ بر یک هزار میلیارد تومان نسبت به راه اندازی ۱۱ خط تولید در فاز اول و در نهایت بیش از ۳۸ خط تولید، اقدام به تولید تجهیزات پزشکی در حوزه آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی خواهد کرد.

این مسئول ادامه داد: منطقه ویژه اقتصادی پیام با وسعت  ۳۶۰۰ هکتار در ۴ فاز به عنوان نزدیک ترین منطقه ویژه اقتصادی به پایتخت، با ایجاد بسترهای لازم برای توسعه و رونق اقتصاد و همچنین ایجاد فرصت شغلی مناسب به عنوان قلب تپنده بخش اقتصادی استان البرز محسوب می شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار