مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از کشف ۱۰ هزار سیلندر گاز مایع از یک شرکت توزیع‌کننده در البرز خبر داد و گفت: شرکت دیگری گاز مورد نیاز مردم را در خارج از شبکه برای سوخت خودروها عرضه می‌کرد.
کد خبر: ۸۱۹۲۶۱
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸ 01 February 2020

‌به گزارش «تابناک البرز»؛ علی‌اکبر مختاری در مورد کمبود سهمیه گاز مایع استان البرز اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده مجموعه شرکت نفت کمبود سهمیه گاز مایع استان حل و برطرف شد.

وی افزود: با توجه به افزایش سهمیه استان باید نظارت‌ها  نیز افزایش پیدا می‌کرد که با همکاری مشترک تعزیرات و شرکت نفت و مجموعه صنعت، معدن، تجارت  این نظارت‌ها تشدید شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با بیان اینکه در پی تشدید نظارت‌ها  مشخص شد که دو تن از  عوامل اصلی  توزیع گاز مایع در استان تخلفاتی در این حوزه دارند، بیان کرد: این دو شرکت اقدام به عرضه خارج از شبکه گاز مایع می‌کردند.

مختاری با بیان اینکه  در این حوزه برای متخلفان پرونده تشکیل شد، عنوان کرد: از یکی از شرکت های اصلی توزیع‌کننده سیلندر گاز مایع در استان البرز 10 هزار سیلندر گاز مایع کشف شد که با حکم قضایی این سلیندرها ضبط و برای این شرکت پرونده تخلف تشکیل شده ‌که پرونده در حال حاضر در حال رسیدگی است.

وی با بیان اینکه شرکت دیگری نیز که فاقد مجوز فعالیت در استان البرز بوده گاز مایع مورد نیاز مردم را توزیع می‌کرد، ادامه داد: متاسفانه این عامل توزیع به جای اینکه سیلندر گاز مایع را بین خانوار در فصل سرما برای پخت و پز توزیع کند برای سوخت خودروها توزیع می‌کرد.

مدیر‌کل تعزیرات حکومتی البرز با بیان اینکه توزیع گاز مایع مصرفی مردم برای سوخت خودرو برخلاف ضوابط و مقررات است، متذکر شد: برای این شخص پرونده تخلف تشکیل شده و به زودی متهمان احضار ‌می‌شوند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار