مدیرکل مخابرات منطقه البرز درحاشیه این مراسم گفت: این مرکز با ظرفیت هفت هزار شماره تلفن، ۲هزارپورت دیتا با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در شهرک جمال الدین اسدآبادی شهرستان نظر آباد افتتاح شد.
کد خبر: ۸۲۱۵۶۶
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳ 09 February 2020

به گزارش «تابناک البرز»؛ حمید همت زاده گفت: با  آغاز به کار این مرکز ارتباط مشترکان از مرکز نظرآباد تفکیک شده و ترافیک مرکز کاسته می شود و مشترکان از کیفیت سرویس های تلفن و «ای دی اس ال » بالاتری برخوردار خواهند شد.

 ۹ شرکت خدمات اینترنتی در البرز فعال است که  ۵۸ درصد مشترکان خدمات اینترنتی از مخابرات و ۴۲ درصد از سایر شرکت ها خدمات دریافت می کنند.

اکنون بیش از ۲ هزار و ۸۰۰  مشترک سرویس تجاری دیتا در استان وجود دارد که این تعداد ، سه درصد کل مشتریان تجاری کشور را تشکیل می دهند.

همت زاده بیان داشت:  اجرای سرویس تضمین در ارائه کیفیت بالای سرویس های درخواستی مشتریان «sla»  موجب شده که میزان رضایتمندی در بین مشتریان افزایش یابد.

 تاکنون بیش از چهار هزار و ۳۰۰ کیلومتر فیبر نوری در استان احداث شده است.

 امسال در بخش «ای. دی. اس. ال»   ۱۵ هزار پورت  در البرز دایر شده و بیش از ۱۶۴ هزار مشترک از این سرویس استفاده می کنند.

توسعه فیبر نوری در مناطق روستایی نیز از اولویت برنامه های اداره کل مخابرات استان البرز است که بخشی از آن نیز انجام شده است.

طی سال جاری  حدود ۲۰ هزار شماره تلفن ثابت جدید دایر شده که میزان تلفن ثابت فعال در استان البرز به یک میلیون و ۲۰۰ هزار مشترک رسیده است 

برچسب ها: مخابرات ، ترافیک ، البرز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار