فرمانده انتظامی البرز گفت: تمهیدات لازم در بخش انتظامی و ترافیکی برای برگزاری انتخاباتی آرام و پرشور در این استان پیش بینی شده است.
کد خبر: ۸۲۴۲۷۶
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸ 19 February 2020

به گزارش «تابناک البرز»؛ سردار عباسعلی محمدیان  گفت: پلیس استان البرز در کنار سایر دستگاه های متولی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، شرایط  لازم را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و آرام فراهم کرده است.
 مردم فهیم و با بصیرت ایران اسلامی با حضور پرشور انقلابی خود بار دیگر به رهبر و پیشوای خود حضرت آیت الله امام خامنه ای ( مدظله العالی) لبیک گفته و با خلق حماسه سیاسی گام بلندی را در پیشبرد اهداف انقلاب بر خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد که حضور پرشور مردم فهیم استان البرز در پای صندوق رای از یک طرف مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و بدخواهان نظام اسلامی ایران و از طرف دیگر باعث خرسندی دوستداران جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه پلیس استان البرز با آمادگی کامل و مشارکت و همکاری مردم امنیت انتخابات را تأمین می کند گفت: فرماندهی انتظامی استان البرز، ضمن تأکید مجدد بر نقش بسیار مهم و ارزشمند انتخابات در پیشبرد دستاوردهای اصیل انقلاب اسلامی، از عموم امت بیدار و همیشه در صحنه به ویژه  جوانان  دعوت کرد تا با حضور گرم و فعال خویش در انتخابات شرکت کنند.
سردار محمدیان افزود : شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه سال جاری با انتخاب افرادی اصلح، موجبات عظمت و شوکت نظام اسلامی را بیش از پیش فراهم آورده و تبلیغات دشمنان جمهوری اسلامی را همچون گذشته، خنثی کنند.
وی افزود: بیش از هشت هزار نیرو ی پلیس در استان البرز ،امنیت یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را برعهده دارند.

حدود ۱۳۰ نامزد انتخاباتی در ۲ حوزه انتخابیه استان البرز برای کسب سه کرسی مجلس یازدهم رقابت دارند.

انتخابات مجلس یازدهم روز دوم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار