رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کرج با اشاره به مشکلاتی که در سه سال اخیر بیمارستان امام خمینی با آن درگیر بوده است، گفت: مهرماه امسال و زمانی که بیمارستان را تحویل گرفتیم تنها بخش اورژانس آن فعال بود و به صورت محدود پذیرش داشت.
کد خبر: ۸۲۷۸۷۸
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸ 02 March 2020

به گزارش «تابناک البرز»؛ مهدی خسروی با اشاره به اینکه ۳۵۰ پرسنل داریم که به دلیل بلاتکلیفی وضعیت بیمارستان چندین ماه بیکار بودند اما حقوق پایه را دریافت می‌کردند، گفت: بیمارستان امام خمینی از شنبه آماده پذیرش بیمار است، در این خصوص اطلاع رسانی شده است.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کرج گفت: در حال حاضر استان البرز بیش از هزار و ۵۰۰ تخت بیمارستانی کم دارد، بیمارستان امام خمینی با ۱۸۰ تخت بیمارستانی نقش مهمی در تأمین بخشی از این نیاز دارد و تا ۲۵۰ تخت ظرفیت ارتقای تخت‌های بیمارستانی در این مرکز درمانی وجود دارد.

خسروی با تاکید بر اهمیت پیگیری تعرفه خصوصی برای این بیمارستان، گفت: از مهرماه تاکنون پیگیری‌های مختلف برای تحقق این مهم داشته ایم اما همچنان تعرفه‌های این بیمارستان نیمه دولتی است و حدود ۵ ماه است که رسیدن به تعرفه خصوصی برای این مرکز درمانی محقق نشده است.

وی با این توضیح که توقع ما از مسئولان استان البرز و شهر کرج این است که به حق مسلم ما در خصوص خصوصی شدن تعرفه این بیمارستان پاسخ دهند، گفت: انتظار داریم این حق را به ما بدهند تا بتوانیم همکاری مناسب و ادامه دار با پرنسل از جمله پزشکان داشته باشیم زیرا پزشکان و دیگر کادر درمانی ما به این بیمارستان علاقمند هستند.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کرج در خصوص تصمیم گیری برای بکارگیری تجهیزات مختلف بیمارستانی در بیمارستان امام خمینی، عنوان کرد: تجهیزاتی که نیاز باشد افزوده خواهد شد در کنار آن برای برنامه‌های توسعه‌ای راه اندازی مرکز دیابت، کلینیک ویژه حوزه روانشناسی و یا راه اندازی یک مرکز زیبایی مدنظر است.

خسروی در مورد برنامه ریزی برای توسعه فضای بیمارستان امام خمینی نیز گفت: اگر بعدها طبق مذاکرات با نیروی انتظامی بتوانیم مالکیت ساختمان مجاور را که تحت مالکیت این نهاد است اخذ کرده و خریداری کنیم می‌توانیم برنامه‌هایی برای تکمیل بیمارستان و ایجاد مواردی مانند پارکینگ طبقاتی را پیاده سازی کنیم.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای بازسازی دو اتاق عمل در این مجموعه، افزود: در بخش‌های بیمارستان نیز ریکاوری و بازسازی‌هایی صورت گرفته است.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کرج با تاکید بر ظرفیت خوب این بیمارستان در بحث کادر درمان، افزود: این بیمارستان را از گذشته به مرکز قلب می‌شناسند به یقین در این بخش به مانند گذشته با روند روبه رشد کار خواهیم کرد.

خسروی در پایان با اشاره به اینکه برای مشارکت در خصوص ارائه خدمات در بحث درمانی بیماران مبتلا کرونا ویروس در استان البرز اعلام آمادگی کرده ایم، عنوان کرد: در این رابطه بر اساس تصمیمات دانشگاه علوم پزشکی البرز برای ورود بخش خصوصی هر زمان به ما اعلام کنند وارد فعالیت در این عرصه و ارائه خدمات به مبتلایان کرونا ویروس می‌شویم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار