کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز اعلام کرد که با هدف روان سازی عبور و مرور خودروها روز جمعه و یکشنبه ۱۶و ۱۸ اسفند ماه جاری جاده کرج - چالوس(کندوان) یک طرفه می شود.
کد خبر: ۸۲۸۴۴۶
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵ 04 March 2020

به گزارش «تابناک البرز»؛ سروان مسعود خانجانی  اظهار داشت: بر این اساس تردد  وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه  ۱۶ اسفند ماه الی ساعت ۲۳ همان روز از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می شود.

همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۸  روز جمعه و یکشنبه  ۱۶ و ۱۸  اسفند ماه جاری  تا تخلیه بار ترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

خانجانی گفت: با توجه به افتتاح آزادراه تهران - شمال تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵  الی ۲۳  روزهای جمعه و یکشنبه ۱۶ و ۱۸ اسفند ماه  از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال(انتهای بزرگراه آزادگان) به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۳  همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود:  افزایش دمای چند روز اخیر سبب آب شدن برف ها شده که لغزندگی سطح محور را درپی دارد که می طلبد رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

طی این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج - چالوس ممنوع است ضمن آنکه ممنوعیت تردد موتورسیکلت تا پایان محدودیت ترافیکی در این جاده اعمال خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد که رانندگان علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، رعایت سرعت مطمئنه  را مورد توجه قرار دهند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

استان البرز یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد که ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری کرج - چالوس در حوزه استحفاظی استان البرز قرار دارد.

روزانه به طور متوسط حدود ۲۰ هزار تردد در جاده کوهستانی کرج - چالوس انجام می‌ شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار