مجید ثاقبی با اشاره به مباحث مطرح شده در مورد تعطیلی چند واحد صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد  به دلیل ابتلای کارکنان به کرونا اظهار داشت: هیچ واحد تولیدی در شهرک صنعتی اشتهارد به دلیل ابتلای کارکنان آن به کرونا تعطیل نشده است. در حال حاضر واحدهای شهرک بدون هیچ‌گونه مشکلی در حال فعالیت و تولید هستند.
کد خبر: ۸۸۰۰۶۳
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶ 26 July 2020

به گزارش «تابناک البرز» مدیر‌عامل شهرک صنعتی اشتهارد با بیان اینکه تمام پروتکل‌های بهداشتی از سوی واحدهای صنعتی به کارکنان آموزش داده شده و واحدها در حال فعالیت هستند، بیان کرد: در موج اول کرونا واحدهای صنعتی شهرک صنعتی اشتهارد نقش موثری در تولید مواد مورد نیاز کشور در بخش ضدعفونی و گان و پارچه بیمارستانی داشتند.

ثاقبی با بیان اینکه بزرگترین شرکت تولید‌کننده ماسک در ایران در شهرک صنعتی اشتهارد بخش زیادی از ماسک مورد نیاز کشور را تولید می‌کند، تصریح کرد: ظرفیت جدید این شرکت برای تولید ماسک از هفته آینده آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه با دستور استاندار البرز تسهیل‌گری قابل توجهی در دریافت مجورهای لازم برای واحدهای صنعتی اشتهارد فراهم شده است، گفت: تعداد زیادی از واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد به‌دنبال نیروی کار هستند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار