سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در حال حاضر ۴۰۴ نفر به خاطر کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که حال ۱۲۹ نفر از آنها خوب نیست.
کد خبر: ۸۹۶۸۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵ 08 September 2020

به گزارش «تابناک البرز» دکتر محمد فتحی در خصوص آخرین وضعیت کرونا در البرز گفت: از دیروز تا امروز ۱۸ شهریور ۸۶ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی افزود: مجموع کل موارد بستری شامل ( قطعی، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۵ هزار و ۹۵۰ نفر بوده که از این تعداد ۱۵ هزار و ۴۸۳ نفر مورد قطعی مثبت و بستری بوده‌اند.

فتحی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۴۰۴ نفر شامل موارد ( قطعی، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد ۱۶۰ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز، عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۸۶ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی استان با علائم مشکوک مراجعه کرده‌اند که ۸۶ مورد در بیمارستان‌ها بستری شده‌اند.

فتحی با اشاره به اینکه تعداد ۹۰ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ هستند تصریح کرد: تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۹ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته سه بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۹۸۲ نفر رسید.

فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴هزار و ۵۴۹ نفر از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار