معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی البرز از شرایط ثبت درخواست‌های معافیت تحصیلی الکترونیک مشمولان در مراکز دفاتر خدمات الکترونیک پلیس +۱۰ خبرداد.
کد خبر: ۹۱۹۰۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷ 25 November 2020

به گزارش «تابناک البرز» سرهنگ محمدرضا چگینی گفت: فارغ التحصیلان نیمه اول سال ۹۸ که حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۹ مهلت معرفی و ثبت درخواست اعزام را داشتند در صورت عدم معرفی یا معرفی با تاخیر، چنان چه شروع به تحصیل آنان یکم مهرماه ۹۹ باشد پس از ثبت درخواست توجیه غیبت در دفاتر خدمات الکترونیک پلیس +۱۰، غیبت آنان موجه و معافیت تحصیلی صادر می‌شود.

سرهنگ چگینی افزود: کلیه مشمولان مقاطع تحصیلی دانشگاهی که در نیمه اول سال ۹۸ فارغ التحصیل شده اند و تا پایان شهریور ۹۹ مهلت معرفی دریافت کرده و در موعد مقرر برگ اعزام به خدمت دریافت داشته و در مقاطع کارشناسی و بالاتر دانشگاه‌ها پذیرفته شده اند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ تاریخ اعزام به خدمت خود را تا یکم اسفند ماه ۹۹ تمدید کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی البرز با اعلام این مطلب که صدور مجوز ترخیص از خدمت کارکنان وظیفه جهت استفاده از معافیت تحصیلی، از طریق دفاتر پلیس +۱۰ شهرستان محل تحصیل، محل سکونت و یا محل خدمت بلامانع است گفت: در صورت وجود اشکال سامانه‌ای احتمالی، مجوز ترخیص برای مشمولان واجد شرایط از طریق معاونت وظیفه عمومی شهرستان محل تحصیل، محل سکونت و یا محل خدمت انجام می‌شود.

او افزود: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی و سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار