معاون مخابرات استان البرز با بیان اینکه حجم و زمان استفاده از اینترنت در استان البرز افزایش پیدا کرد، گفت: در ایام کرونا ۲۸ هزار مشترک اینترنت در استان البرز اضافه شد.
کد خبر: ۹۲۰۸۴۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱ 02 December 2020

به گزارش «تابناک البرز» فردین پورسبزی بابیان اینکه از اسفند 98 تا آذرماه 99 حدود 28 هزار مشترک به مجموعه استفاده کنندگان از باند پهن مخابرات اضافه شده‌اند، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا درخواست‌ها زیاد شده و حجم مصرفی کاربران نیز بالا رفته است.

وی به اشاره به افزایش ساعت مصرف اینترنت، افزود: از ساعت 20 تا ساعت 23 زمان پیک مصرف اینترنت است.

معاون مخابرات استان البرز با بیان اینکه اگر پهنای باند دچار آسیب شود در مصرف اینترنت مشتریان تاثیر می‌گذارد، بیان کرد: هر مشترک به تناسب سرویسی که دریافت می‌کند یک سقف مصرفی دارد و بعد از اتمام این سقف مصرفی مشترک با کندی سرعت اینترنت می‌شود که باید به پنل‌مخابراتی خود مراجعه کرده و مشکل کاهش سرعت را رفع کند.

 پورسبز با اشاره به اینکه مشتریان می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود وضعیت خط و مصرف روزانه خود را کنترل کنند تصریح کرد: همچنین مشتریان می‌توانند با شماره‌گیری #2020* اطلاعات مورد نظر را دریافت کنند یا با شماره گیری 2020 با همکاران پشتیبان اینترنت مخابرات ارتباط برقرار کنند و مشکلات خود را برطرف کنند.

وی عنوان کرد: مشترکان می‌تواند با ورود به پنل با تغییر سرویس خود سرعت اینترنت خود را افزایش دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار