۳۵ سال چشم‌انتظاری مادر شهید محمدحسین لطفی‌بهادرانی‌زاده با شناسایی پیکر این شهید به پایان رسید.
کد خبر: ۹۲۸۵۰۹
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰ 31 December 2020

به گزارش «تابناک البرز» شهید نوجوان محمدحسین بهادرانی زاده، در سال ۴۸ متولد شد و در سن ۱۶ سالگی در سال ۱۳۶۴ در عملیات غرورآفرین والفجر ۸ در منطقه‌ام الرصاص با اصابت تیری به پیشانی‌اش به شهادت رسید.

این شهید والامقام به عنوان شهید گمنام در ۱۱ دی ۱۳۹۲ در میدان امام حسین (ع) دفن شد و بعد از گذشت ۷ سال، هویت او با آزمایش (DNA) شناسایی شده است.

مادر شهید محمدحسین لطفی زاده اظهار کرد: در طول این ۳۵ سال چشم‌انتظاری تنها خدا رو شکر کردم، چه‌بسا غم دوری فرزند برای مادر دشوار است، اما هر لحظه شهید به یادم می‌آمد، می‌گفتم مادر انشاالله از من راضی باشید.

وی با بیان اینکه برای طول عمر و سلامتی رهبر فرزانه انقلاب دعا می‌کنم، بیان کرد: امیدوارم به حق حضرت مهدی (عج)، تمام جوان‌ها را خدا به راه راست هدایت و عاقبت به خیر کند و روح فرزند شهیدم شاد باشد.

مادر شهید محمدحسین لطفی زاده با بیان اینکه هیچ وقت برای فرزند شهیدم گریه نکردم، تصریح کرد: فقط یک وقت‌هایی از دل‌تنگی و دوری التماس می‌کردم به خوابم بیاید، هیچ زمان به درگاه خدای متعال ناشکری نکردم.

وی افزود: اکنون راضی هستم به رضای خدا، انشاالله محمدحسین از من راضی باشد، فرقی نمی‌کند، کجا دفن باشد.

مادر شهید خاطرنشان کرد: چند روز پیش با پسرم محمد آقا بیرون رفتم، گویا وی از شناسایی فرزند شهیدم مطلع بود و از من پرسید، مادر اگر یک شهیدی در یک محلی به خاک سپرده باشند، بعد از مدتی بخواهند وی را از خاک بیرون بیاورند، نظر شما در این باره چیست، من گفتم این کار اشتباه است، بگذارید شهید در خاک آرمیده باشد، نباید شهید را جابه‌جا کنند.

وی در پایان متذکر شد: انشاالله خدای رحمان و شهیدان از من راضی باشند.

شهیدان علی و محمدحسین لطفی بهادری زاده در طول سال‌های دفاع مقدس حماسه‌ها آفریدند و به خواست خدای متعال گمنام بودند.

شهید علی لطفی بهادرانی‌زاده برادر شهید تازه شناسایی شده، در سال ۱۳۶۱ در عملیات رمضان به فیض شهادت نائل گشت ولی پیکر مطهرش پس از ۱۴ سال چشم‌انتظاری مادر به آغوشش بازگشت.

پیکر شهید علی لطفی در گلزار شهدای چهارصد دستگاه کرج، در قبری که مادر به یاد فرزندش آماده ساخته بود، پس از ۱۴ سال آرام گرفته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار