برای چهارمین سال متوالی:
پایگاه خبری تابناک طی ۴ سال متوالی،امسال نیز در طرح رتبه بندی از بین ۷۰۷ پایگاه خبری با تلاش شبانه‌روزی کادر خبری و مخاطبین حائز رتبه برتر کشوری شد.
کد خبر: ۹۳۴۵۳۹
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹ 24 January 2021

تابناک در طرح رتبه بندی حائز رتبه برتر کشوری شد

به گزارش «تابناک البرز» طبق اعلام دبیرخانه کمیته رتبه بندی پایگاه‌های خبری در کشور در مجموع ۷۰۷ پایگاه خبری که در این طرح رتبه بندی شرکت کردند، خبرگزاری تابناک با همراهی مخاطبان و زحمات کادر خبری رتبه برتر در بین دیگر پایگاه‌های خبری را کسب کرد.

با نیم نگاهی به تاریخ به روز رسانی و فعالیت این سایت، نشان می‌دهد، فعالیت پایگاه خبری تابناک از ابتدا تاکنون و با تلاش شبانه‌روزی و همت خستگی‌ناپذیرش به عنوان دیده بان امین جامعه و به دور از هرگونه وابستگی جناحی و با حفظ حریم و اسرار خصوصی و امانتداری و شعور انسانی که مطابق با قوانین ملی است و همچنین با پیگیری مجدانه کار خبری مسائل مشکلات در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی فرهنگی، ورزشی و... را بخوبی رصد و در این راستا همت گمارده است. پایگاه خبری تابناک امروز بر خود می بالد که با همگرایی دیگر سایتهای خبری توانسته زمینه مشارکت بیشتر مردم را در فرایند توسعه کشور و استان هرمزگان در زمینه های آگاهی بخشی، فرهنگ پذیری، تقویت هنجارها و زدودن ناهنجار ها را فراهم نماید.

تابناک در طرح رتبه بندی حائز رتبه برتر کشوری شد

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار