فرماندار ساوجبلاغ گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز به عنوان معضل اصلی دامن‌گیر بخش مرکزی شده است که باید به صورت ویژه با آن مقابله کرد.
کد خبر: ۹۴۴۷۸۴
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶ 01 March 2021

به گزارش «تابناک البرز» مهدی مهرور در آئین تودیع و معارفه بخشداران پیشین و جدید مرکزی ساوجبلاغ که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، به وجود ۳۰ روستای در این بخش مرکزی اشاره و اظهار کرد: توجه به زیرساخت روستاها، هماهنگی برای اجرای طرح‌ها و مطالبات مردم، توسعه کشاورزی، اشتغال و مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز از مهم‌ترین موضوعاتی است که بخشدار مرکزی باید به آن توجه جدی داشته باشد.

وی به ظرفیت‌های روستاهای بخش مرکزی اشاره کرد و گفت: در حوزه گردشگری، باغداری و کشاورزی قابلیت‌های خوبی داریم که باید در این حوزه توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

فرماندار ساوجبلاغ به سرپرست جدید بخشداری مرکزی تأکید کرد تا طرح ترمیم و بهسازی آسفالت تهران‌دشت را در دستور کار خود قرار دهد تا هرچه سریع‌تر نسبت به آسفالت این راه پرتردد اقدام شود.

وی گفت: تصمیماتی برای تأمین هزینه آسفالت این جاده در گذشته انجام شده است که معاونت عمرانی، راهداری، شوراهای اسلامی و بخشداری مرکزی نسبت به عملیاتی نمودن اجرای پروژه آسفالت این جاده به صورت جدی اقدام نمایند.

فرماندار ساوجبلاغ در این جلسه از زحمات سپهر سجادی در زمان تصدی سرپرستی بخشداری مرکزی تقدیر و کیوان کاظم را به‌عنوان سرپرست بخشدار مرکزی شهرستان ساوجبلاغ معرفی کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار