رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز با اشاره به اینکه بودن فرزندان در جوار خانواده‌ها در چهارشنبه سوری می‌تواند از آسیب جدی جلوگیری کند، گفت: تا کنون ۵ جوان البرزی در پی انفجار مواد محترقه دچار سانحه شدند.
کد خبر: ۹۴۸۸۵۲
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸ 15 March 2021

به گزارش «تابناک البرز» مهرداد بابایی ضمن تأکید به هشدار‌هایی در خصوص سه شنبه آخر سال، گفت: متاسفانه تا کنون پنج جوان البرزی بر اثر مواد محترقه دچار سانحه شدند.
رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز با اشاره به اینکه حواث چهارشنبه سوری اغلب قشر جوان را درگیر می‌کند، افزود: این پنج نفر نیز جوان هستند و حدود ۱۷ تا ۲۰ سال سن دارند.
این مقام مسؤول در ادامه به شیوع کرونا اشاره کرد و یادآور شد: این دومین سالی است که میزبان ویروس منحوس هستیم؛ سال گذشته احتیاط در خصوص کنترل کرونا بیشتر بود، اما متاسفانه شرایط در سال جاری این چنین نیست.
بابایی با تأکید بر اینکه مردم از عادی انگاری به صورت جدی بپرهیزند، ادامه داد: توصیه می‌شود از هرگونه تجمع و ازدحام در سه شنبه آخر سال پرهیز شود.
وی در پایان خطاب به شهروندان تصریح کرد: بودن فرزندان در کنار خانواده‌ها در سه شنبه آخر سال می‌تواند از آسیب‌های جدی جلوگیری کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار